Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Megmaradt Utrogestan hüvelykap...

Megmaradt Utrogestan hüvelykapszulával mit csináltok Székesfehérváron?

Figyelt kérdés
4 hetes
2009. szept. 23. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem, hogy mi ez az Utrogestan hüvelykapszula? Mire jó? Én is fehérvári vagyok amúgy.
2009. szept. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Ez progeszteront pótol, ami az első 12 hétben nagyon fontos a babának, amíg még nem fejlődik ki a méhlepény, addig a sárgatest által termelt progeszteron tölti be a táplálás szerepét.

Egy vagy több vetélés után szokták felírni az orvosok, segíti a beágyazódást.

2009. szept. 23. 19:28
 3/6 anonim ***** válasza:

Gondolom a moderátor törölte a kérdésed.Én válaszoltam h van 3-4dobozzal nekem.Ha érdekel irj privit és megbeszéljük.

35 hetes kismami

2009. szept. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Igen, törölték.

Te írj privit, kérlek, neked nincs beállítva, én nem tudok küldeni!! Köszi!

2009. szept. 23. 22:28
 5/6 eszo ***** válasza:

sziasztok!!


engem is érdekelne egy dobozzal..mert volt egy vetélésem és jó lenne, ha mire eljutok addig, hogy újra felírják, már tudnám szedni..

én vennék tőled..

légyszi majd írj!

2010. szept. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Én anno megvettem a válaszolótól mindet, és el is használtam őket.

Szerintem, beszéld meg egy magándokival, ő tutira felírja, a vetélések után 99%-ban felírják!!!!!Neked ez sima ügy.

Én is így voltam. csak a napi 3 db gyorsan fogyott nagyon...

2010. szept. 24. 11:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!