Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 29 hetes kismama vagyok....

29 hetes kismama vagyok. Normális az, hogy mindig csak a pocim jobb felén érzem mozogni a babámat. A másik oldalon estleg csak akkor, ha arra az oldalamra fekszem, de egyébként máskor sose. Kell aggódnom?

Figyelt kérdés
2009. szept. 23. 22:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell teljesen normális.Ez attol függ melyik felén fekszik a baba:).Ne aggodj.Boldog babavárást.
2009. szept. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! De mással is van ez igy? Az orvostól is kérdeztem, hogy miért van, azt mondta, hogy biztos úgy helyezkedik a baba. De ezek szerint mindig csak azon a felén fekszik?
2009. szept. 23. 22:51
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Én 25 hetes vagyok, mindig a bal oldalamon volt a babó, ott dudorodott ki, de kb 1 hónapja átpakoltunk a nagyobb szobába, hogy majd a kicsi az övé lesz. érdekes, mert az ágy ugyanazon oldalán fekszem, és azóta meg csak a jobb oldalamon fekszik. Hogy miért? De olyan aranyos :)

nyugi, csak ott szeret lenni a babád.

2009. szept. 23. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
A te válaszodat is nagyon köszönöm! Az én babóm is kidudorodik, ha háton fekszem, akkor csak ilyen egy oldalas hasam van sokszor. :)
2009. szept. 23. 23:17
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én már 34 hetes vagyok, de első perctől hogy megmozdult csak a jobb oldalon érzem őt. Ez azóta sem változott sőt mióta nézik uh-on a szerint is jobb oldalt van és már a 12 hetes uh óta fejfekvésű a kisfiam. Úgyhogy ne aggódj:) Boldog babavárást.
2009. szept. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Én kezdetektől a bal oldalon érzem a Törpét,azt mondta a védőnő,hogy ez így normális,azon az oldalon fekszik.
2009. szept. 24. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia! Én 30 hetes vagyok, és ugyanezt érzem. Két hete voltunk UH-n, ott mondták, hogy a feje lent van, jobb oldalon van a háta, jobb felül a feneke (amit sokszor ki szokott dugni, olyan vicces :o)) és bal oldalon a lába és a kezei. Így is szoktam érezni: jobb oldalon inkább csak kinyomkodja magát, ilyenkor nekem is féloldalas a pocakom, baloldalon pedig a kaparászásokat, rugkapálásokat érzem. Hogy most mi a helyzet nem tudom, szerintem még mindig ugyanígy fekszik, de holnap megyünk a dokihoz, majd megnézi megint. Kíváncsi vagyok :o)

Szóval szerintem ez teljsen normális, ahogy az előttem szólók is mondták.

Én ha a baloldalon fekszek, mindig reklamál a kezeivel lábaival, ha a jobboldalon, akkor nyugi van. Gondolom háton feküdni jobban szeret, mint a kezein "támaszkodni" hassal előre :o) De ez csak az én elgondolásom...


Boldog további 11 hetet!

2009. szept. 24. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!