Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A mensi szerint okt 23án...

A mensi szerint okt 23án fogok szülni, a 12 heti UH szerint okt.14. Ennyivel nagyobb lenne a babám?

Figyelt kérdés
Azt már olvastam itt, hogy van akinél később történt a beágyazódás, és így kisebb a baba a korai terhesség idején, mint a mensi szerint lennie kellene, de akkor most az én babámmal mi a helyzet?
2013. ápr. 15. 19:25
 1/4 anonim ***** válasza:
Elég gyakran elöfordul, hogy a menzesz alatt vagy közvetlen utána lesz valaki terhes - ez pedig majdnem két héttel nagyobb babát eredményez, mint ha "szabályosan" középidöben esett volna teherbe.
2013. ápr. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy annyival nagyobb, igen. De végülis ez "csak" 9 nap. Ráadásul, ha kicsit másképp húzza a doki az egeret akkor már mást mutat az uh. Nálunk is elég össze vissza vannak a dolgok. A feje kicsit kisebb, a pocija már nagyobb egy héttel, viszont mivel apuka részéről mind magasak a családban így a combcsontja vagy 2-3 héttel előrébb van a saját koránál. pl. 32 hetesen a fejkörfogata alapján 31 hetesnek felelt meg, poci alapján 32 hetesnek viszont combcsont alapján 34 hetesnek.. a gépekbe a nagy könyv szerinti átlag van beprogramozva amiből ugye számítja a heteket.
2013. ápr. 15. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is egy héttel nagyobb volt a koránál mindig. A szonográfus még engem nézett hülyének,h biztos rosszul tudom a mensi dátumát.... No komment, mert nem hiszem, hogy én voltam az első akinek nagyobb a babája, ezt én tudtam előtte is,ő nem(?), pedig elég idős.. No mindegy, nekem UH szerint sosem változtatott a dokim időpontot, azt mondta a mensi szerint nézzük és ugye ott az a +- 2 hét, tehát belefér bőven.
2013. ápr. 16. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi lányok :-)
2013. ápr. 16. 09:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!