Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akik már szültek:szülés után...

Akik már szültek:szülés után közvetlenül milyen a has? Első babánkat várjuk,25 éves vagyok és nem híztam sokat, előtte is vékonyan nőies alkat voltam, semmi hasam nem volt. Most is szép kis formás pocim van. Milyen közvetlenül a szülés előtt a has?

Figyelt kérdés
Nagyon köszönöm mindenki válaszát előre is!38hetes kismama

2013. ápr. 16. 07:44
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
szülés utánt akartam írni.
2013. ápr. 16. 07:45
 2/12 anonim ***** válasza:

Szülés után közvetlenül még nagy lesz. A régi nadrágaid ha nem híztál sokat akkor kb a 4-6ik héten mennek majd rád, (elöfurdulhat elöbb).

Nekem pl a második terhesség után a hasam nagy maradt, pedig kevesebbet híztam mint az elsövel. De kb 6 hós volt a lányom amikor már éreztem, hogy csak a háj maradt, a has vissza húzodott.

2013. ápr. 16. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

szülés után elég csúnya álltalában mindenkinek,....én szépet még nem láttam, de nem is lehet elvárni...


olyan mint egy leeresztett labda, nagyobb és löttyedt...


de ez hamar helyre jön nyug!!! akkor úgy sem ez fog érdekelni :)

2013. ápr. 16. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hét után a hasam ugyanolyan volt mint előtte. A csípőmön látszódott inkább, de a terhesség előtti farmeremben jöttem haza.
2013. ápr. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Puha lesz,latymatag és idő mire visszahúzódik.
2013. ápr. 16. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Barátnőm kifejezetten vékony derekú magas, izmos csaj. Neki szülés után pár héttel visszahúzodott a hasa. Viszont a bőre szétrepedt és megnyúlt. A fia azóta már óvodába jár és a barátnőm a sok edzés árán sem tudta teljesen "helyrehozni" a hasát.
2013. ápr. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon gyorsan lement mert keveset híztam (8 kilót), szintén vékony voltam nulla hassal a terhesség előtt. Szülés után 5 nappal a régi gatyáimban jártam, de a szűkebb pólóim csak 2-3 hét múlva jöttek rám újból.

Megereszkedett a hasam, de nagyon szépek és fokozatosan visszament.

2013. ápr. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

25 évesen szültem az elsőt, kórházból már úgy jöttem ki, mint aki nem is szült. De nekem a 8.hónapig nagyon pici volt a babám/hasam, csak az utolsó pár hétben hajrázott egy nagyot.

Végig hasfogót hordtam, lehet ez is számított.

2013. ápr. 16. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Nekem első baba után pár napig nagy volt de meglepően hamar visszament laposra nagyon örültem (ennek, mert anyukámnak olyan nagy maradt de utóbb kiderült hogy rectus diastasisa volt ami az hogy középen a hasizom kettéválik). A bőr az tágabb maradt az tény de állva ülve nem látszott nem redőzött nem lógott meg semmi ilyesmi:))

megrepedni megrepedt a köldököm körül az igaz dehát nálunk ez is sajnos öröklődik tudtam hogy megreped majd hiába kenem pedig nem volt nagyon nagy pocim, a babám is viszonylag kicsi volt és én se híztam olyan hú de sokat teljesen átlagos 13 kg-t híztam.

Én attól féltem úgy járok mint egyik barátnőm hogy kifejezetten domború nagy pocija maradt hónapokkal szülés után is sokan kérdezték tőle amikor olyan 6-7 hós volt a babája hogy csak nem jön a következő, és ez annyira rosszul esett neki mindig:(((

A második harmadik babámnál már semmi új csíkom nem keletkezett a hasam is ugyanúgy 1-2 hét és visszament laposra persze én se lettem fiatalabb és a bőr maga az egyre lassabban húzódik vissza de sporttal egész elviselhető lesz. A csíkok azok maradnak örökre, dehát ez van vetkőzni nagyon úgyse fogok mások előtt:)

Egyébként meg genetika az egész, mert egy másik barátnőm 3 babát szült 5 év alatt 35-40 éves kora között és se egy csík se egy megereszkedés nincs a hasán, izmos csini lapos a hasa egyes 20 évesek megirigyelnék, ja és még különösebben nem is edzeget, szokott persze futni bicajozni meg aktív életet él de hogy kifejezetten hasra tornázna az nem jellemző rá.

2013. ápr. 16. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon kellemetlen meglepetes volt, ami a szülés után várt, pedig sosem voltam vékony, de megis...most a másodiknál tuti a terhesnacijaimat és pólóimat viszem be a kórhazba, mert az elsőnél naivan azt hittem simán rám jönnek majd a terhesség előtti cuccaim...fú de kellemetlen volt:-D naiv én..csodat ne várj azért rögtön,de drukkolok, hogy ne is járj úgy, mint én! Gyors szülést és sok tejcsit!

11 hkm

2013. ápr. 16. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!