Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor mentetek először dokihoz...

Mikor mentetek először dokihoz, amikor már egyértelműen látta a babát?

Figyelt kérdés

Illetve a legelején, milyen időközönként kell menni a dokihoz?


Köszi előre is a válaszokat!


2013. ápr. 16. 08:37
 1/10 anonim ***** válasza:

6 hét 3 naposan voltam, már látszódott a pöttöm. :)

Az elején így voltam dokinál: 6 hét 3 nap, 9. hét, 12 hét 3 nap (nagy uh, kombinált teszt).

2013. ápr. 16. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6 hetesen kell először menni, akkor már van szívhangja. Megnézik, hogy jó helyen tapad e és ilyesmik. Elküldenek vér és vizelet vizsgálatra és a védőnőhöz. Nekem volt egy rutin ellenőrzésem is 2 hét múlva 8 hetesen, hogy szépen fejlődik e a baba. (ezek mind 0. vizsgálatok) Következő vizsgálat 12 héten van. Na eddig tudom. :D
2013. ápr. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
5+2-n mentem először, már láttuk, de szívhang még nem volt. 6+0 más miatt mentem, de ránéztünk és már volt szívhang is :) Most 8+2-n megyek legközelebb,és utána még nem tudom.
2013. ápr. 16. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
8. hét végén, de csak mert kifejezetten kértem a dokimat. Ő magától a 10. héten javasolta volna először, és a vérvételt sem tartja indokoltnak.A nagykönyvben a 6-8. hetet írják, de semmi nem történik, ha a 9-10.-en mész először. Ekkor már szépen látszik a baba és a szíve is. A következő mindenképpen a 12-13. heti genetikai kör.
2013. ápr. 16. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

betöltött 6. hét utáni napokban már dobogott a szíve.

19hkm

2013. ápr. 16. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Lanyomnál voltam 4+4(ellapuló petezsák) 5+0(visszahívott a doki, hogy lesz-e. A zsakban bebi..voot,de szívhang meg nem) 7+0(szívhang miatt hívott a doki, volt)9+0(önszorgalom, barnaztam)10+0(önszorgalom görcs miatt)12+3(genetikai....jó paramami vpltam na :-) :-) :-) :-) :-) :-) )

Most ketteskénél 7+0,8+0(doki hívott vissza, hogy minden ok-e), legközelebb 12+4 hetesen megyek a genetikaira, április 29-én

2013. ápr. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
7 hét pár naposan már szívhang is látszódott nálunk.38hetes kismama.
2013. ápr. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elsonél 6 hetesen voltam. Nem csináltak uh-t, egy hónap mulva hívott vissza.

Most a 2. babámat várom. 8 hetesen mentem vissza, minden szépen látszódott.


13 hetes kismama

2013. ápr. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

sSzia én 4 hetesen telefonáltam neki időpont kérés miatt mondtam hogy van + tesztem...szivem szerint már akkor rohantam volna hozzá...)

Megkérdezte mikor volt meg utoljára elmondtam és kiszámolta pont 6 hetesen mentem hozzá szépen látszodott a petezsék bab vert a kicsi szive...

megkaptam a papirt mentem a védőnöhöz...utánna labor...12 hetesen genetikai uh..ha kérsz kombi tesztet stb akkor azt is 12-13 hetesen asszem utánna 18 hetesen uh 22 hetesen stb nállunk igy volt...

2013. ápr. 16. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm a válaszokat!


Most már tudom mikor érdemes először menni dokihoz! :)

2013. ápr. 16. 12:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!