Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beültetés 16. napján vagyok!...

Lina 29 kérdése:

Beültetés 16. napján vagyok! Tesztem erős csík volt! Emelkedhetett a hcg-m azért erős a csík?

Figyelt kérdés
Mikor a 11.napon voltam hcg teszten akkor halvány pozitív lett a teszt.Enyhe barnázás,vérzés volt mikor az orvos megvizsgált!Ma már a 16.napon vagyok erős pozitív teszt,már nincs barnázás,sem vérzés,csak néha egy kis hasi szurkálás.Mit gondoltok sikerült?Ezzel,hogy a teszt erősödött a hcg-m emelkedett?Ez jó hír lehet?Csütörtökön megyek vissza az orvoshoz,de nagyon izgulok.Volt valaki már így?Aki méhen kívüli terhes volt ő mit érzett!
2013. ápr. 16. 11:08
 1/10 anonim ***** válasza:

Hát ha erősödött a csik akkor tuti baba van a pociban!

Gratulálok!:-))

Igen a hcg miatt erősödött és az jo ha nőtt..))

2013. ápr. 16. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ahogy az első írja...szerintem is sikerült! :)Nekem a 12. napon volt halvány csík, aztán egyre erősebb, bár én nem barnáztam...


Majd írj, hogy mi volt a dokinál!

2013. ápr. 16. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Az jó ha erősödik! :)
2013. ápr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Csütörtökön voltam orvosnál,és láttunk egy petezsákot élő embrióval,szívdobogással!Most megyünk ismételten és elvileg már lehet hallani a szívhangját!Nagyon örülök!Remélem minden rendben lesz!
2013. ápr. 23. 11:19
 5/10 anonim ***** válasza:
gratulálok! :)
2013. ápr. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!!!:-))Irj majd még !:-)
2013. ápr. 24. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hallottam a szívhangot!Olyan jó érzés!De most mégis félek!Együtt voltunk a párommal és reggelre el kezdtem egy kicsit vérezni!Szerintetek mi történhetett?
2013. ápr. 27. 10:01
 8/10 anonim ***** válasza:

Azonnal orvos!!!Vérzés görcs nem jó!!!

Nem mondta a doki hogy tilos a sex???

Remélem minden okés majd irj!

2013. ápr. 27. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia mi van veletek jol vagytok?Minden okés?
2013. ápr. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szia rég irtál minden ok????
2013. máj. 2. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!