Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Más is járt már úgy, hogy 8...

Más is járt már úgy, hogy 8 hónapos terhesen derült ki, hogya TAJ-kártyája nincs benne a rendszerben, és jogosulatlan az egészségügy ingyenes igénybevételére? Hogy bírtátok az ezzel járó adminisztrációs macerákat? Engem eléggé megvisel.

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 10:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszer fordult elő,ha jól emlékszem a Teve utca környékén van a "központ" ahol kiderült,hogy azért nem találtak,mert ők kötőjellel rögzítettek,én viszont anélkül használom a nevemet.Eddig nem volt gondod sehol?
2009. szept. 24. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Egyik kórházban sem volt gond. Becsülettel jártam a vizsgálatokra, rendszerint kérték a kártyát. Én becsületes vagyok, nem tudom, ki hol hibázott, de ez most nagyon nem hiányzott.
2009. szept. 24. 10:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem a 18év alatti unokatesómnak volt ilyen hogy azt mondták nincs benne a rendszerben.Pedig nappali tagozaton tanult. Aztán utánajárással kiderült hogy vmi adminisztrációs baki történt. Próbálj nyugodt maradni, kitartást Neked.
2009. szept. 27. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugi, nekem is 8 hónapos ikerterhesen állapították meg, hogy a munkáltatóm nem fizet utánam semmit, ezért behozattak velem egy munkáltatói igazolást. Mikor bevittem, kiderült, hogy a munkatársnő elnézett valamit, minden rendben volt.

Egyébként a munkahelyemen mondták, hogy az OEP rendszerében már volt olyasmire is példa, hogy egy 700 fős cégnél 400 fő adatait nem látták (természetesen csak ideiglenesen).

Szerintem nálad is csak ilyesmi lehet...


3 hónapos ikrek anyukája

2009. szept. 28. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!