Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik terhesvitamin a legjobb?

Melyik terhesvitamin a legjobb?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 11:02
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én az első terhességemnél az Elevitet szedtem és meg voltam vele elégedve. Egészséges babám született és egyáltalán nem nagy súllyal, sőt 2380 gramm volt! (39. hétre született) Úgyhogy nem lesznek a babák óriásiak a vitamintól.


17 hós kislány anyukája

2009. szept. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem a vitamintól fogsz hízni, ha hízol, hanem adottság kérdése. Nem kettő helyett kell enni, ahogy az öregek mondják. Többször keveset és nem fogsz sokat hízni. Napi 1 szem vitamintól nem lesz nagy a babád sem pedig Te.
2009. szept. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Nem akarok vitatkozni senkivel, de több nőgyógyász állítja, persze nem hivatalosan, mert erre vonatkozó kutatások még folynak, hogy a terhesvitaminoktól születnek manapság a nagy babók!

Nekem a doki azt ajánlotta, hogy szedjem az elevitet,de csak két naponta! A 20.hétig így is csináltam, azóta viszont már csak hetente 1-2szer veszem be!

Magnéziumot+calciumot szoktam szedni!

2009. szept. 25. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
A baratnom a napokban szult es o az 5. honapig Femibiont szedett. Az 5. honapban a doki kozolte vele, hogy ne szedje tovabb, mert a baba meretesebb a kelletenel. Onnantol kezdve csak egeszsegesen taplalkozott es 3850 grammal szuletett a lanya. En is Femibiont szedtem az 5. honapig, viszont a hemoglobin eroteljes csokkenese miatt a dokim azt ajanlotta, hogy valtsak masikra, amiben van vas (a Femibionban nincs). Materna a neve, de mivel nem Magyarorszagon elek, nem hiszem, hogy ez otthon kaphato lenne. Egyebkent a Femibionnal semmi bajom nem volt, amig a Hemoglobin szintem normalis volt. Egyik ismerosom viszont az Elevitre eskuszik. Ez a tipikus "kinek a pap, kinek a papne" szindroma......nekem a fia-:))))
2009. szept. 26. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nyilván mindenkinek más válik be, de én nagyon tudom ajánlani a Hipp Natal-t. Egyrészt azért, mert teljesen természetes, hiszen gyümölcsökből és zöldségekből van kivonva, másrészt folyékony, így bárki könnyen be tudja venni, harmadrészt pedig azért, mert normál adagot tartalmaz a vitaminokból. Az Elevittől valóban születtek óriásbébik, a Gravidától állítólag hízni lehet, a többit nem ismerem. De a Hipp Natal-t csak ajánlani tudom! Próbáld ki!
2009. nov. 16. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!