Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mit kell magammal vinnem...

Mit kell magammal vinnem papírokon kívül missed ab-ra? Reggel megyek, du haza engednek. Mennyire fog fájni, ha utána? Vérzés erős lesz? 8 hós babámat szabad majd emelgetnem, fürdetnem aznap este?

Figyelt kérdés
2010. máj. 9. 19:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Pizsit vagy hálóinget, és betét vigyél magaddal. Altatásban végzik, kb negyed óra össz-vissz a műtét, utána a nővér rádadja a bugyit és a betétet, mert vérezni fogsz. Nem sokáig, és nem fáj. Emlékeim szerint... :( Nekem tavaly ilyenkor volt. Pont májusban. Sajnálom, hogy ez történt veled, szörnyű érzés! Kitartás! (hány hetes voltál/vagy?)
2010. máj. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Köntös, papucs, betét, esetleg egy kis törölköző.

Én nem véreztem nagyon (többször is volt), és nem is fáj utána. Szerintem aznap estére kérj segítséget a fürdetéshez, mert az altatás miatt is, meg a lelki dolgok miatt is fáradt leszel.

2010. máj. 9. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
műtét után sokáig tart míg magához tér az ember? Fel lehet kelni utána? esetleg felöltözni? Nem bírom azt hogy egy szál hálóing,közben ott van az átjárás az osztályokra. Csövet raknak a torokba altatás közben?
2010. máj. 10. 07:56
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem annak idején adtak kórházi hálóinget,nem használhattam a sajátomat.Altatásnál nem kapsz csövet,mert kis altatásban végzik a műtétet,elég hamar fel is kelsz.Én kb.20 percet aludtam még miután kihoztak a műtőből.A vérzés mindenkinél változó,van akinek olyan mint egy menszesz,van akinek már másnap nincs semmi.Sajnálom a történteket,kitartás...
2010. máj. 10. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön felkelned,sőt nem is szabad.Öltöznöd is csak akkor kell,ha kapod a zárójelentést és mehetsz haza.Az osztályok közötti mászkálástól ne félj,nem kell menned sehová,a szobából visznek műteni és oda is visznek vissza.

Utolsó válaszoló

2010. máj. 10. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat! Minden jót Nektek is!
2010. máj. 10. 09:01
 7/7 anonim ***** válasza:
ÉN nagyon kába voltam, amikor kihoztak a műtőből. Aludtam utána, szerintem 1 órát, aztán felébredtem, ott volt mellettem a férjem, elsírtam magam, aztán visszaaludtam. Nagyon-nagyon rossz volt! Soha többet ilyet!! :( Az altatás egyszerű, csak egy injekciót kapsz a kézfejedbe, és rád teszik azt az oxigénmaszkot, és már alszol is.
2010. máj. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!