Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el kismamának a...

Mikor kezd el kismamának a pocakja nőni? Hanyadik héten vagy hónapban? Köszönöm.

Figyelt kérdés

#pocak #kismama #nőni stb...
2013. ápr. 16. 19:42
 1/7 anonim ***** válasza:

Ez változó,hogy kinek mikor látszik,ez függ a szöveteidtől is,meg attól,hogy hanyadik baba.Van akinek már a 14 hetes terhesség is látszik,de van olyan is,akinek csak a 24. héttől kezd el látszódni..hát én az utóbbi vagyok.

Nekem a 20.hét után kezdett látszódni,de igazi babás pocakom szerintem csak a 30.hét után lett..most már nem tudnám letagadni,hogy babám lesz,nem mintha akarnám,és már így a végére ideje volt,hogy látszódjon!! :))


37 hkm

2013. ápr. 16. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon Szépen köszönöm.
2013. ápr. 16. 19:49
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem már 10 hetesen egyértelmű domborulataim voltak, ami kifejezetten korainak számít. Azóta is nagyobb a pocim, mint a legtöbb 22 hetes kismamának. Alkat kérdése. És eddig 3,5 kg híztam, szóval husi sem igazán lehet.

Szóval, ahogy írták: változó, kinek mikor.

2013. ápr. 16. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 12-13 hetesen kezdet el látszódni második babócám lesz eddig 2kg híztam , most már szépen kivagyok kerekedve. 20+3 hkm :)
2013. ápr. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem kb a 24.héten már látszott egy kicsi pocak,azt mondták sokban függ, a hasizomtól a méh elhelyezedésétől és alkattól is.Sportos,homokóra alkatom van,és erős hasizmom,mikor bementem az ügyeletre 36 hetesen egy vékony dzsekiben a doki nem látta a pocakom :)
2013. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Már 16 hetesen kerekedett,de külső szemlélők számára talán a 24.héttől volt látható,bár még akkor se volt az a tipikus terhes has. A végére aztán durván kigömbölyödtem,32 hetesen már szép,kerek pocim volt,mire a 40.hetet elértem,igazi dinnye lettem has ügyileg :D de néztem anno más fotókat és ez alkattól,egyéntől függ.
2013. ápr. 16. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Második babánál 22-23 hetesen kezdett nőni. Mások leginkább a 25. hetesen kérdeztek rá, mert akkor már tényleg egyértelmű volt. Elsőre nem emlékszem, ott is viszonylag későn kezdett látszani, de szerintem egy kicsit hamarabb.
2013. ápr. 17. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!