Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ugye ennyiből nem lesz baba a...

Ugye ennyiből nem lesz baba a babának?

Figyelt kérdés

22 hetes babás vagyok, és óvónőnek tanulok. Gyakorlaton vagyok, és ma hirtelen bedobtak a mély vízbe, hogy akkor tartsak testnevelés foglalkozást. A baj az, hogy ugye nekem is kellett a kicsikkel csinálnom a bemelegítést, vagyis némi törpejárás, nyújtózás és szökdelés is benne volt a dologban. Ha ezt tudom előre, szólok, hogy így nem megyek, de sajna, ott helyben már nem tudtam közölni, hogy akkor mégsem. Igyekeztem nagyon figyelni, és kevés gyakorlatot csinálni, az egész összesen kb. 3-4 perc volt. A kicsi azóta mozgott is, kinyomta magát párszor, ahogy szokta, csak aggaszt, hogy tegnap aktívabb volt sokkal. Ugye nem lesz baj? (Nagyon mérges vagyok egyébként, hogy kismamaként ezt elvárják tőlem, és mindezt felkészületlenül. Hiszen nem erről volt szó. Gyakornokként viszont nem éppen én diktálom a feltételeket.)


Köszönöm a válaszokat!



2013. ápr. 16. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
87%
szerintem nem lesz baja nyugi. Viszont ha bármit érzel igenis szólj előre hogy te ezeket nem szeretnéd már csinálni a baba miatt, gondolom meg fogják érteni. helyette tudsz ezer más dolgot csinálni.
2013. ápr. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Igazából semmim nem fájt, semmi kellemetlent nem éreztem azon kívül, hogy majd betojtam az aggodalomtól, és nem szívesen vezettem a foglalkozást. De az aggodalmon kívül semmi nem volt, miután leültem, rögtön rugdalt is párat a kis törpe.
2013. ápr. 16. 20:06
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha bajt okozott volna akkor szerintem már éreznéd, keményedne a pocakod. Ha ilyen nem volt, akkor nem lesz baj. Megnyomni vagy ilyesmi nem tudod, mert vèdve van bent. De azért ez elég ronda dolog volt a gyakorlatot biztosítòk részéről feléd!
2013. ápr. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
69%

oké lehet nem a legjobb hasonlat,de én még 38 hetesen is bicajoztam és a legutolsó köröm is 10 km volt.

oké,én is kifulladtam de a babának kutya baja sem lett

és volt hogy belesikerült mennem egy-két kátyúba meg kőre és ugrott a pocakom,de nem lett baj.

meg amikor 16 hetes voltam véletlenül a kislányom egész testsúlyával ráugrott a hasamra,azt hittem kiköpöm a babát szó szerint,de abból sem lett gond,pedig akkor nagyon megijedtem.


strapabírók a babák,egy kis kiképzés nem árt nekik :)

de azért ne erőltesd magad,főleg ne ugrabugrálj!!

2013. ápr. 16. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
58%

amúgy nem kötekedésképp,de hogy hogy most tanulsz óvónőnek?

hiszen nyár végén ősszel már szülni fogsz,2-3 év a gyes,vagy gyed úgyis,..gondolod hogy el tudsz helyezkedni benne majd ha lejár a gyes?

amint írtam nem kötekedés csak kérdezem,mert én tuti nem végeznék el semmilyen szakmát szülés előtt.

2013. ápr. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
86%

Én a 36. hétig csináltam Rubint Réka kismama tornáját. Guggolgatas, comb-fenék gyakorlatok. Ennyiből nem lesz baja a babanak, ne aggódj!


Egy 4 honapos kislány anyukája

2013. ápr. 16. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Kedves 5.!


Már elkezdtem a sulit, és nem akartam így, közel a finishben halasztani. Az elkövetkezendő években is tervezek tanulgatni, de persze, azért inkább valami nyugisat. :)


És köszönöm a válaszokat! Azóta a szokott időpontjában bejelentkezett, és kissé kevésbé, de aktív. (Talán kifáradt, mert a napokban nagyon-nagyon aktív volt) Viszont a hangokra reagál, így megnyugtattam. (Hirtelen megcsörrenő telefon hangjára, jó nagyot rúgott... :))


Köszönöm még egyszer! És mindenkinek jó babázást kívánok!

2013. ápr. 18. 21:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!