Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák, anyukák! Mikor...

Kismamák, anyukák! Mikor kezdtétek el megvásárolni a babakelengyét?

Figyelt kérdés
Illeteve a drágább dolgokat (babakocsi, kiságy, légzésfigyelő) mikor szereztétek be?
2013. ápr. 17. 09:32
 1/6 anonim ***** válasza:

24 hetesen megtudtam fiú lesz, akkor megvettem a ruhákat.

28 hetesen megvettem a babakocsit, most 31 hetesen kiságy matrac bútor, légzés figyelő, pléd, pelenkázó feltét/szivacs a komódra.

Cumisüveg, mellszívó.

Majd még elem kell a kórházba hálóing, köntös papucs, 35. Hètre mindent meg akarok venni.

2013. ápr. 17. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Amikor megtudtam, hogy fiú lesz (18-ik hét) onnantól szépen fokozatosan vettem ruhákat, amikor megláttam, akciós volt stb.

Nekem volt egy listám, aszerint vásároltam.

A babakocsit találtam meg legelöszőr, zöld volt, de úgy voltam vele, ha lány lesz, akkor sem lesz minden rózsaszín. Utána jött az ágy, és a többi felszerelés.

A kórházi cuccot a 36ik hétre raktam össze.

2013. ápr. 17. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Kb a 18.héttől,de akkor még csak úgy kaptunk dolgokat, saját magunk a 30 héttől vettünk ezt azt.Most 38 hetes vagyok és már megvan minden cucca.
2013. ápr. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
20.héttől hoztam el a kapott dolgokat nővéremtől és 24 hetesen mikor már tutira kiderült hogy fiunk lesz onnantól kezdve vásárolgatok!
2013. ápr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ezek szerint még nem vagyok elkésve, ha 19 hetesen nem vettem semmit. A környezetemben van olyan, akinek már 16 hetesen alig hiányzott valami a listáról.
2013. ápr. 17. 14:58
 6/6 anonim ***** válasza:

Én 22. hetesen tudtam meg a baba nemét, onnantól folyamatosan szerezgettem be mindent.

Jobban jársz, ha te is így teszel, mert később (30. hét) után már nem lesz erőd mászkálni a babakelengye után.

2013. ápr. 17. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!