Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hol érdemes megvásárolni a...

Hol érdemes megvásárolni a babakelengyét? (ruhák, babakocsi, egyéb holmik)

Figyelt kérdés

Webáruház és bolt is érdekelne. Vatera-teszveszt ismerem. Hol vannak jó áron babaholmik amik jó minőségűek is?

Köszönök minden tippet és tanácsot.


2012. aug. 6. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:

Mi eddig a vateráról vettünk egy pár dolgot, de a nagy részét (babakocsi, kiságy, ruhák másik része ill ami hiányzik) a bababörzén fogjuk megvenni. Úgy hallottam a nagynénémtől, hogy jó áron, jó minőségű cuccokat lehet ott venni (1 éves kislány anyukája), így mi is arra várunk. Egyszerűbb ott mindent beszerezni, amit csak tudsz, mert úgy pl a pénzeden, és a benzinköltségen is spórolsz... Legalábbis mi ezt tapasztaljuk...


26 hkm

2012. aug. 6. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

A Babaexpo tényleg nagyon jó dolog, de sajnos nálunk nem is biztos, hogy lesz már idén.

Nyár elején voltunk, de akkor még nem vettünk semmit. Nagyon olcsó babaruhák, babakocsik voltak, és borzasztó jó, alkuképes áron. És ami a legfontosabb valóban, hogy nem kell szállítási költséget fizess.

[link]

Nézd meg, hogy nálatok mikor lesz.


Mi egyébként a meglévő dolgok 90 %-át vateráról szereztük be.

A kiságyat a jófogáson vettük, és egy csomó babaruhát ismerősöktől pár száz forintos áron.


Boldog babavárást!

27 hkm

2012. aug. 6. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mi a babakocsit és a hordozót is a babakocsifutar.hu-ról rendeltük. 1-2 napon belül szállítanak, utánvétes fizetés is van. Vannak olcsó és felső kategóriás termékek is. Érdemes szétnézni. A Brendon honlapján is van webshop, ott is nagyon sok termék van, nézz szét ott is szerintem.

Jó nézelődést, és persze boldog babavárást!

Üdv, 36 hkm

2012. aug. 6. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
szia! én most voltam babaruhákat nézni, a C&A-ban 2000 ft-ért vettem 5 db bodyt, egy csomagban volt, nagyon megérte. finom pamut anyaga van, nagyon aranyos. vettem plüss rugit is, volt hozzá egy kis pólócska is, ez volt 990-re leárazva. aztán a tescoban is szoktak lenni olcsó és jó minőségű ruhák, a h&m-ben, persze rajtad a döntés. én ruhából nem akartam csak használtat, bár rengeteget örököl a fiúcska, de azért legyen neki új is. babakocsit a neten is nézegettem, de új kocsikra is rengeteg most nálunk az akció, úgyhogy szerintem ebben az esetben teljesen mindegy, inkább az új.
2012. aug. 6. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mária Bababolt, Lehel tér és a nyugati között. Nézd meg a neten, szerintem jó áron vannak a baba holmik :)!
2012. aug. 6. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát én mindent kaptam szüleimtől a picihez.Szüleim elváltak van új családjuk mindkettőnek,igy anyutól hugom után maradt rengeteg ruha,meg vett pelus stb.Apuék meg minden mást megvettek.Nevelőanyám szerint a Brendon-ba sokkal olcsóbbak a cumik,ilyesmik,mint pl a tescoba.
2012. aug. 7. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
én a kislányomnak sterilizárot az auchanba vetem a babaruhákat kiárusitáson ,babakocsit meg ujonan egy bababoltbol .
2012. aug. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!