Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti is elkezdenétek már vásárol...

Ti is elkezdenétek már vásárolni a babakelengyét a helyemben?

Figyelt kérdés
A párommal együtt szeretnénk megvásárolni az első szükséges dolgokat,még csak a 20.hétben vagyunk,de a párom külföldön dolgozik,most fog hazajönni,illetve szülésig(szeptemberig)már csak egyszer.22.-24. hétben már jó ötlet szerintetek beszerezni az első kis ruhácskákat(pld amiből hazahozzuk a kórházból-pólya,stb)?Mit ajánlanátok szeptemberben születő babának?Mik szükségesek?Tudom,hogy addig még van idő,viszont ezer más dolog van még amiket addig el kell intéznünk :) Babona miatt vártam volna augusztusig,viszont az idő gyors :) Már szeretném lassan összeirni a listát :)
2013. ápr. 17. 16:18
 1/8 anonim ***** válasza:
nyugodtan vásárolj:) én 13 hetes vagyok, de ha akciót látok, már most le fogok csapni rá!:)
2013. ápr. 17. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Persze, ahogy logikus és kényelmes nektek. Mi novemberre várjuk, de figyelem az akciókat és nem fogok babonából lemaradni egy-egy jobb vételről. Alig találkoztok, használjátok ki az időt! :) Sok boldogságot!
2013. ápr. 17. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Vásárolj nyugodtan! Nem jó a végén kapkodni - sajnos tapasztalat.
2013. ápr. 17. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

24 hetesen megvettem a babakocsit, kiságyat, bútort, a nagy dolgokat, majd a ruhákat folyamatosan, mikor mi hol volt akciós!!!

Pl. Most szombaton lesz a Hungexpon a nagy bababörze, ott mindent tök olcsón meg lehet venni, oda menjetek el ha tudtok!!!!

2013. ápr. 17. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%
Én is megvettem pár dolgot, meg elhoztuk a két kiságyat a rokonoktól a 19. hét végén, aztán a 20. hét betöltése után pár nappal fel is pakoltuk a szüleim padlására sajnos. Nem szeretnék riadalmat kelteni, de szerintem ne költs túl sokat, és inkább, ha valami nagyot és drágát kell venni, (babakocsi), azt nézzétek meg, de még ne vegyétek meg. Nagyon kívánom, hogy minden rendben legyen! Boldog babavárást!
2013. ápr. 17. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi,sajnos sok mindennel igy vagyok,ha utolsó pillanatra hagyom a dolgokat akkor lehet már sok mindenről lemaradok és lekések :) Nézegetem neten is a babakelengyéket őszi babáknak :) de nem akarok felesleges dolgokat megvenni és oylanokat amik nem praktikusak,illetve sokat sem,hisz gyorsan nőlnek a picurkák :)
2013. ápr. 17. 16:43
 7/8 anonim ***** válasza:
De jo neked!:) En is vasarolnek,mara 22.hetben vagyok(tudom hogy meg van ido)de mi meg csak most kezdtunk lakasfelujitani..:( Es meg kell varni mig a parkettat lerakjuk..Remelem juliuig mi is kesz leszunk.De ha a parod amugy is ritkan jon haza akkor szerintem is erdemes vele elemenni mikor hazajon!:) jo program!:)
2013. ápr. 18. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tényleg folyamatosan vannak akciók, amikre jobb ha lecsap az ember. Arra is gondoltam, mikor vettem egy-egy darabot, hogy jobb bebiztosítani magamat most, a 26. héten, mert van erőm, kedvem vásárolni, jön a nyár, ki tudja, hogy viselem a terhességet később. + engem pozitív érzésekkel tölt el, ha ránézek a meglévő apró ruhadarabokra. 26hkm.
2013. ápr. 18. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!