Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek lehet terhesen...

Szerintetek lehet terhesen biciklizni? Nem fog kinyílni a méhszájam tőle? Most vagyok 30 hetes terhes és utálok gyalogolni.

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
grat, hogy ilyen formáben vagy, de én már nem tenném, nekem 32. héten négykézlábas gyerek lovagoltatás után egy kicsit kinyílt a méhszájam, ilyenkor már jobb vigyázni és óvatosan duhajkodni.
2009. szept. 24. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
engem 18 hetesen eltanácsolt a doki a biciklizéstől, pedig én csak szobabiciklizni akartam. a gyaloglás nagyon egészséges!
2009. szept. 24. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, hogy nem ajánlott.
2009. szept. 24. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Hát nagyon ne,mi van ha elvágódsz?Meg amúgy is a canga rezeg vagy,hogy mondjam,szóval nagyon ne...

Barátnőm 8 hónaposan suliba azzal jött,hát leordítottuk a haját:DDe még 9 hónaposan is 100lpcsőt mászott,te azért ne legyél ennyire fitt:)

2009. szept. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

A biciklit azért nem ajánlják terheseknek, mert a megváltozott testarányok miatt nehezebb tartani az egyensúlyt és nagyobb az esélye egy esésnek, ami veszélyeztetné a babát. Hogy a méhszáj kinyílik-e tőle azt nem tudom, de te érzed, hogy mit bírsz, és neked kell dönteni, hogy bevállalod-e a kockázatokat. Én a sétára szavaznék!

Amúgy tényleg klassz, hogy tudsz még biciklizni.

2009. szept. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én ugyan nem cangáztam terhesen, de épp ezen az oldalon olvastam, hogy Hollandiában mindenki biciklivel jár, ha terhes, ha nem, ott nem néznek furán egy biciklis kismamára, mint itt. Én nem mernék mondjuk, félnék,hogy elzakózok. A méhszájat nem tudom, azt inkább a dokit kérdezd meg szerintem, mint itt.
2009. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! A sógornőm a 38.hétig biciklizett, mivel visszeresek a lábai és nem bírt sokat gyalogolni. Semmi baja nem volt, 39hetesen egészséges kislánynak adott életet.
2009. szept. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Szerintem ha biciklizel is,(ne sokat) úgy hogy a védőnőhöz ne menj azzal mert kitér a hitéből!:) Néha én is felültem a biciklire..30.hétig. De mostmár inkább gyalog megyek.

Jobb félni, mint megijedni!

31 hetes kismama

Jó babavárást!

2009. szept. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor asszem hanyagolni fogom, de a gyaloglás nekem is inkább nehezemre esik, mint a cangázás. Azért kérdeztem körbe, mert amikor bicikliztem, mintha az ülés nyomott volna ott lent és bent és féltem, hogy valami gubanc lesz. De a sétától meg szúr ott lent, uh legjobb lesz a fenekemen nyugton maradni.:-)
2009. szept. 24. 17:27
 10/11 anonim ***** válasza:
Szia.33 hetes vagyok,én bicótok+viszem a 1.5 éves lányomat is a csomitartón+ a bevásárló szatyrokat is,eddig semmi baj nem volt pedig a harmadik terhességem,az előző kettővel is bicóztam.
2009. szept. 25. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!