Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen biciklizni?

Terhesen biciklizni?

Figyelt kérdés
Itton vagyok 3 éves kisfiammal nemsokára megy oviba és most derült ki hogy úton kistesó és elég messze lakunk az ovitól meddig vihetem biciklivel? Vagy ki hogy oldja meg az ilyen dolgokat? Már előre félek októberben fogok szülni és akkor hogy oldom meg az ovit a párom reggelente nincs itthon.
2011. febr. 27. 17:36
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Én 6 hónapig bicikliztem terhesen. Ameddig nem fárasztó és kényelmetlen, nyugodtan lehet.
2011. febr. 27. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
anyám állítólag bringával ment a szülészetre ;)
2011. febr. 27. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha elejétől kezdve bringázol, akkor nem gond. Ameddig kényelmes. Ismerek egy csajt, ő lovagolt egész terhessége alatt.
2011. febr. 27. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezz rá az orvosodtól.Én nagyon féltem, hogy nem lehet majd, ha babát várok, mert mindenem a biciklizés, de így 34hetesen is engedte az orvosom.Persze csak úgyis addig tudsz/ha minden rendben van/, amíg neked kényelmes!!!
2011. febr. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%
Én még 15 hetes vagyok, de nekem nem ajánlja a védőnő, plussz a szomszéd öregasszony, kijelentette ha mégegyszer meglát a bicajon le fog rugni róla.....
2011. febr. 27. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszát! Szerintem én is megkérdezem a védőnőt.
2011. febr. 27. 19:23
 7/9 anonim ***** válasza:
Na, kb. az én szomszédaim és ismerőseim is ilyenek voltak. Anyám is bringán ment szülni. Én 38 hetes koromig bicajoztam orvosi engedéllyel. A doki azt mondta, sokkal jobb, mint állni, sokat kutyagolni, majd meglátom. Úgy is volt. Elgyalogoltam 2 sarkot, szúrt a hasamba, bicajon semmi bajom nem volt. De ha rossz, úgysem csinálod, bármiről legyen is szó. Nem?
2011. febr. 27. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
én akkor pont az ellenkezője vagyok mert én is nagyon szeretek biciklizni de nekem pont a biciklitől szúrkál a hasam és a sétától pedig be keményedek mire haza érek. 33hetes kismama
2011. febr. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem magával a biciklizéssel lehet a gond,hanem ha bármi miatt leesel,és megütöd magad.Ez sajnos benne van a pakliban.Elég egy figyelmetlen autós,vagy egy csúszós útszakasz.Én csak emiatt nem bicikliztem,de én amúgy is csak kedvtelésből szoktam,nem azért,amiért te szeretnél.Úgyhogy nekem nem is hiányzott.

Azért meredek,meg zötyögős utakon se túl jó szerintem egy kismamának bicajozni.

2011. febr. 28. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!