Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tarthat még ez az...

Meddig tarthat még ez az éhezés, illetve a hidegrázások? Hasonló tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Kb. 6 hetes terhes vagyok, és már nagyon zavar, hogy egy ideje szinte egész nap éhes vagyok (és emiatt folyton eszem), éjjel is, pedig már nincs étvágyam annyiszor enni, ahányszor korog a gyomrom és rosszul vagyok az éhségtől. Szerintem első terhességemnél ilyen nem volt. Mennyi ideig tarthat ez az időszak? Plussz már hetek óta hidegrázások (hőemelkedés miatt)is jelentkeznek napi pár alkalommal (na ilyen se volt előző terhességemnél) -- újabban már inkább csak este vagy késő este. Jár(t)valaki hasonló cipőben? Meddig tarthatnak még ezek a "tünetek"?

#éhség #hideglelések
2013. márc. 2. 02:09
 1/8 anonim ***** válasza:
8%

Túl sok a savad, esetleg kérhetsz rá gyógyszert, de még korai szedni.

Hidegrázás?

Lehet, hogy elvetélsz, az egyik terhességem 8. hétnél elhalt, engem is a hideg rázott a vérzés beindulása előtt.

2013. márc. 2. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ne izgulj, nem olyan rossz a helyzet, hogy vetélésre kelljen gondolni. Nekem ez az állapot 2 hétig tartott, ugyanezek voltak a tüneteim. De biztattak akkor azzal is, hogy akár a 6. hónapig is tarthat ez. Kitartás!
2013. márc. 2. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Te #1-es, te mekkora ba*om vagy ne hargaduj!! A hidegrázásnak semmi köze a vetéléshez! Mi a francot kell itt az ideget a tudatlanságoddal belehúzni bármelyik kismamába???


Nekem a hidegrázás kb a 12-13 hét táján múlt el teljesen. Addig sokszor majd megfagytam a 25 fokos lakásba.


17+4 hkm

2013. márc. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Timcsikusz ***** válasza:

Egyetértek az előttem szólóval.Miért kell ilyen hülyeségeket összehordani és halálra ijeszteni szegényt?

Engem is ráz a hideg minden éjjel arra kelek fel tiszta víz a pólóm.A vérképen jó nem vagyok vetélés gyanús egyszerűen egy tünet és ennyi.Anyám nem csoda hogy mindenki beképzel itt mindent!

10hkm

2013. márc. 2. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem is volt fázásos időszakom, sőt az elején nagyon és úgy éreztem lázas vagyok , gondolom a megemelkedett testhőmérséklethez hozzá kell szoknia a szervezetnek, mert az egész csak annyi volt hogy 36,5-ről 36,8-ra ment fel a terhesség miatt. Én 15 hetes vagyok és kezd helyreállni az étvágyam :-) , az elején már rosszul voltam az ételtől, tele volt a gyomrom de ennem kellett, szerencsére ez kezd rendeződni. Biztos rásegített erre a Gravidában lévő B vitamin is, ami nagy étvágyat csinál. De úgy 1 hete már abbahagytam a szedését, szerintem az első 13-14 hétnél tovább nem szükséges szedni.
2013. márc. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, látom éjjel 2-kor írtad a kérdést, csak nem felkeltél enni? :-)
2013. márc. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
:-) 7 hetes terhes vagyok,és napok óta folyamatosan fázom,és nem tudtam mire vélni a dolgot.Az meg sem fordult a fejemben,hogy esetleg a terhesség miatt,mivel ő már a 3. gyerekem lesz. :-)
2013. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Valószínűleg -ahogy rémlik- nem pont az evés miatt voltam ébren, mikor kiírtam a kérdést, de tuti, hogy muszáj volt azt is programba iktatni akkor :D

2013. márc. 3. 09:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!