Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hematóma hetek óta,14 hetesen...

Hematóma hetek óta,14 hetesen még nagyobb mint eddig volt? Felszívódhat még? Vagy mi lesz ebből volt vki így?

Figyelt kérdés
hematóma van 6 hetes terhes korom óta a baba pontosabban azóta már a lepény alatt. Hétről hétre nő most már 5x4 cm.es. Volt valakinek ilyesmi hasonló, mikorra szívódott fel? Lehet vmi baja tőle a babának? Az orvos csak hümmögött rá. A baba méretei amúgy megfelelőek.
2013. ápr. 18. 13:24
 1/4 anonim ***** válasza:
8 hetes voltam,amikor kiderült,hogy van egy hematómám.Most 13 hetes vagyok,a hematomám még meg van,de a 12 hetes uhn csak annyit mondott a doki,hogy ahogy a baba nő,úgy szorítja ki a méhemből a hematómát.Nem is mérte meg,hogy mekkora,mert a babával minden rendben van,azt mondta,hogy már nem fog gondot okozni.Semmi bajom sincs,elmúlt a barnázás,nincsennek görcseim
2013. ápr. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nekem nem voltak görcseim ez a fura és barnázás is csak az eleje fele, meg voltam győződve hogy már felszívódott dehát egyre nő:( Remélem nem lesz baj ebből.
2013. ápr. 18. 14:01
 3/4 anonim ***** válasza:
11 hetesen vették észre és a 39. hétig megvolt. Folyamatosan véreztem tőle. A babának az ég világon semmi baja nem lett. 6 éves:)
2013. ápr. 18. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem 7 hetesen vette észre az orvosom, nekem is nőtt. Most 20 hetes vagyok, 3 hete még megvolt, majdnem 5 cm. Legnagyobb állapotában 8 cm volt. Jövő héten megyek dokihoz, és kiderül, eltűnt-e már.

Feküdtem másfél hónapig, nem emelhetek, nem autózhatok, kímélő életmód... Mondjuk nekem vmi miatt leválasztotta a hematóma a méhlepény szélét, csoda, hogy él a babám, ezért az óvatosság. Ha ilyen nincs, nagyobb babánál gondot már nem okoz. Ahogy már más is írta, ahogy nő a baba, úgy fogja összenyomni a hematómát, ami szépen felszívódik majd. Én csak akkor nyugodhatok majd meg, ha teljesen felszívódott. Drukkoljatok! :)

2013. ápr. 19. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!