Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen kismama ruhákat hordtat...

Milyen kismama ruhákat hordtatok nyáron és hol vettétek (akinek már volt nagyobb hasa nyáron)?

Figyelt kérdés
Tudom ez nem egy hatalmas nagy probléma, de próbálnék szép lassan vásárolni hogy ne egyszerre kelljen mindent dehát 38-40 es méret vagyok egy szoknyát vagy normális térdnacit vagy ruhát nem találok ami terhes ruha lenne kifejezetten. Voltam a h&m.ben semmi...egy ruha volt 8000 körül, a c&a-ban semmi nyári csak hosszú nacik, hosszú felsők (mellesleg marha drágán). Olyan alkat vagyok hogy nem hízok csak hasra tehát nekem nem jó ha veszek normál ruhát csak nagyobb méretben mert az mindenhol nagy rám csak hasban feszül mondjuk. Első két babámmal nyáron lettem terhes (még nem volt hasam) és az őszbe télbe mentünk bele úgy szültem tavasszal akkor még végig hosszú farmert hosszú kord naci hosszú felsőket, kabátot kardigánokat hordtam. Azok MOST még nagyok. Help.
2013. ápr. 5. 19:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Én megmondom őszintén tökéletesen megelégedtem a turis illetve a kínai rucikkal. Tigris piacon vásároltam, azt iszem a keletinél van kifejezetten baba- mama turi, de a nagy lajoson lévő hádában is találtam jó kismama ruhákat... nem akartam 10ezreket kivágni egy ruhára- hiába állunk/álltunk jól anyagilag.
2013. ápr. 5. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Tunikákat vettem, abba simán befért a hasam és most is tudom őket hordani. Kölcsönbe kaptam 2 nadrágot és 1 felsőt, ezek kimondott kismamaruhák voltak. Vettem egy kismama farmert és egy nyári kismama felsőt, a többi sima tunika volt.
2013. ápr. 5. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nekem két C&A-s kismama nadrágom volt - ott van ilyen szekció -, felsőket én is csak amolyan mell alatt megkötős hosszabbakat hordtam, amik később is jók voltak.
2013. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Mell alatt bővülő ruhákat vettem, valamint olyan szoknyát, nadrágot, aminek passzés volt a dereka.
2013. ápr. 5. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én a H&M-ben vettem első terhesség alatt is és most is a legtöbb ruhát. A Váci utcában, Alleeban és az Arénában van kismama ruhájuk. Nem sok a választék, de a nadrágokat nagyon szeretem, rengeteg van belőle. Felsőből kevés van, ami divatos is lenne, olyan érzésem van, hogy kismamáknak nem árulnak semmi divatosat. De azért abból is vettem párat. Nyári kisruha még alig van, szerintem lassan apránként bővülni fog a választék.

C&A-ban én nem szeretem a kismama részleget, abszolút nem az én ízlésem, ma is szétnéztem ott és semmit nem találtam.

Brendonban is kevés a szép ruha, de láttam, hogy van néhány nyári vékony farmer ruha, aranyosak.

Neten érdemes szétnézni, külföldi oldalakon.

[link]

[link]

[link]

2013. ápr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nem volt kismamaruhám. Tunikákat hordtam cicanadrágokkal. Ja és volt egy farmernadrágom, Tesco-s, nem kismama volt, hanem simán csak gumis derekú. :)
2013. ápr. 5. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Jaj de drágák vagytok a lényeget persze lehagytam, nem vagyok pesti:)) Mondjuk megyünk fel lehet akkor megpróbálok útba ejteni vmi nagyobb ruha boltot ezt a hádát is sokan mondták már, h&m ben is biztos nagyobb a kínálat mint a veszprémiben.

Akkor lehet csak én vagyok béna hogy valahogy sehol nem látok még ilyen nyári kínálatot? főleg alul érdekel egyébként mert felülre még csak csak találok vmi rövidujjú felsőket is akár a neten, de alulra?

2013. ápr. 5. 20:16
 8/16 anonim ***** válasza:

Én tavaly nyáron voltam nagy pocis, szept. elején szültem, szóval a 3. trimeszter végig nyár volt.

Nem volt egy kismama ruhám sem, sima atlétákat, trikókat, toppokat (ilyen hosszítottakat, tunika szerűeket) hordtam, amiket a kínaiban vettem. Van 2 gumis derekú térdig érő szoknyám, azokban jártam a kórházba, védőnőhöz, itthon rövidnadrágban voltam, meg mivel kánikula volt, és a lakásban is 30 fölött volt a hőmérséklet, bikiniben voltam.

25 kg-ot híztam, a lábam 2 számmal lett nagyobb, de ezt is megoldottam 2 olcsó papuccsal (egy itthoni, egy kimenős).

Számomra a tavasz volt a legrosszabb, mikor kezdett nőni a pocak, jöttek a kilók, a régi ruhák, nadrágok már kényelmetlenek voltak, szorítottak, de rövidnadrághoz, szoknyához még hideg volt. Márciustól nyárig csak melegítőben jártam.

2013. ápr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
turkálókat megnézheted veszprémben is. C&A-ban (a veszprémiben is) biztosan lesz nyári, csak még túl korai (nem csak a anaptárt nézik, hanem az időjárást is). én tavaly decemberben, ifdén januárban láttam, amikor kiárusították a teljes 2012 tavaszi-nyári kollekciót, volt bőségesen mindenféle. sajna ez az a műfaj, ahol nehéz előre vásárolni, mert 9 hetesen még dunsztomnincs arról, hogyan fogok kinézni nyáron (nekem július végén jön a bba), így egyelőre én is várok, bár meg kell mondjam, ezek a mostani nadrágjauóik nagyon nem tetszenek, olyan divatjamúltak szabásban, anyagban, 12.000 ft-ba kerülnek és tök topisnak érzemmagam bennük. úgyhogy egyelőre még várok, most még javában az őszi-téli ruháimat hordom, mire kell vékonyabb, addigra lehet kapni is. a háda, HM jó ötlet, ha jársz pesten,nézd meg. ha nagyon széet akarsz, de akár kissé drágábban is, akkor ajánlom a mammas and papast a szépvölgyi úton.
2013. ápr. 5. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszi a sok ötletet. Hát elég szomorú hogy áprilisban még nem lehet könnyedebb ruhát venni, és ha májusban már full meleg lesz? na nem szerettem volna egy hónapra hagyni a vásárlást főleg mert nem túl olcsóak ezek a dolgok és egyszerre azért nagy kiadás 10-15 ezer ft csak nekem ruhákra...

Mivel harmadik baba már MOST nem kényelmes semmilyen ruhám igazán. Mindegy majd valamit összeszedek:) H&M ben mondjuk ( a neten) láttam trikót, persze itt nem volt az itteni boltban, hátha pesten lesz.

2013. ápr. 5. 21:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!