Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen melegben lehet napozni,...

Ilyen melegben lehet napozni, mint ma? Pocit meg lehet egy picit süttetni?

Figyelt kérdés

D-vitamint kellett eddig szednem, de most örülnék, ha napsütéssel tudnám pótolni.

Ilyen melegben nem igazán lehet túlmelegedni, igaz?


15 hkm


2013. ápr. 18. 13:49
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
33hetes kismama vagyok,én is kinn voltam ma igaz nem konkrétan napoztam de teregettem,a virágokat babráltam,az udvart takaritottam,nagyon jol esett kinn lenni a napon hisz olyan rég vártam már a jo időt,viszont a pocim nem volt kitakarva.
2013. ápr. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nekem úgy mondták, hogy addig legyek a napon, amíg jól érzem magam, de fél óránál többet ne. Ha értem, hogy a szívem kezd jobban verni, akkor vonuljak hűvös helyre. Én tavaly süttettem picit a pocit az augusztusi napfényben, és nem lett tőle semmi bajom. Én nem bírom a napot, napozni sem tudok, és ezért csak ilyen 15-20 percekre ültem ki vagy feküdtem ki úgy, hogy a pocak is kint volt. Fél óránál tovább baba nélkül sem bírom a tűző napot, meg azért arra odafigyeltem, hogy 11 és 3 között nem voltam kint csak árnyékban.
2013. ápr. 18. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Én októberben születtem, anyukám a nyarat konkrétan végignapozta. Az lett az eredménye, hogy szép barna bőrrel születtem, pedig anyukámnak nagyon fehér bőre van és fél óra alatt le tud égni, ha nem megfelelő faktorszámú naptejet használ... Szóval ebben az áprilisi melegben semmi akadálya a napozásnak szerintem.
2013. ápr. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!