Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Légyszi ha terhessen vizeletet...

Légyszi ha terhessen vizeletet kell vinni, és kapok olyan kis műanyag dobozkát amibe pisilni kell, azt ithon ki kell mosni vagy jobb ha nem, mert az steril?!

Figyelt kérdés

2013. ápr. 18. 16:26
 1/8 anonim ***** válasza:
Azt nem kell kimosni.Nem volt becsomagolva?
2013. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi ,le volt zárva becsomagolva nem volt
2013. ápr. 18. 16:31
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem steril. Csak tiszta. De ha adnak, azt nem kell kimosni, nyilván nem "piszkosan" kapod.

Bár én sosem kaptam, de a gyógyszertárban vettem mindig olyan kenőcsös tégelyt, abban vittem. Azt sem mostam ki, max kiöblítettem sima csapvízzel.

2013. ápr. 18. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Terhesgondozáson adnak csövet, miden egyes vér és vízelet vizsgálat elött.
2013. ápr. 18. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Hát én még ,,kis műanyag dobozkáról,, nem is hallottam.Nekem minden héten vinnem kell vizeletet,de nekem nem adtak a laborban kis dobozkát..nálunk úgy működik,hogy abban viszem el a vizeletet amiben akarom,aztán a laborban adnak egy poharat amibe át kell önteni és le kell adni.Ennyi.

Szerintem kimosni egyébként nem árt minden egyes vizelet után,mivel a vizeletből maradhatnak benne maradványok,és a legközelebbi eredményt befolyásolhatja!!


37+2 hkm

2013. ápr. 18. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nálunk is abba vitte mindenki, amibe tudta. szerintem se kell kimosni, ha kaptál.
2013. ápr. 18. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb pisilj egy tiszta műanyag pohárba és aztán öntsd át a kapott pohárkába,így tuti nem kapsz el semmit,mert nem hinném,hogy steril amit kapsz.
2013. ápr. 18. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálam is úgy működött mint az 5-ös hozzászólónál. de ott is lehet pisilni, de én is inkább vittem otthonról valamilyen kis üvegben, jol becsomagoltam és ott mikor megkaptam a poharat, abba beleöntöttem.
2013. máj. 1. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!