Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A doki szerint kb 6hetes...

A doki szerint kb 6hetes vagyok. Ultrahang jövőhéten. De még mindig mensi előtti alhasi fájdalmam van, és melegséget érzek az alhasamnál. Ez normáis? Kinek van hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2009. szept. 24. 18:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem 4 hetesen volt ilyen érzésem még nem tudtam, akkor hogy terhes vagyok, és azt hittem, hogy meg fog jönni csak késik/ mindig késett/, és még gyógyszert is vettem be. Akkor elmúlt a görcs és 3 nap mulva kiderült, hogy terhes vagyok. Utána Folyamatosan azt éreztem, hogy görcsölök. Már hat hónapos a Nagylányom!:) Pusy
2009. szept. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem van hasonló. És ez teljesen természetes. Most 2 lesz 2 hete hogy tudom babát várok, és most kezdek megnyugodni, hogy nem is fog megjönni. A forróságot érzem a hasamban.
2009. szept. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!