Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos a kistarcsán...

Milyen orvos a kistarcsán dolgozo dr szabo laszlo? Mennyi nála egy szülés?

Figyelt kérdés
2008. jún. 14. 14:07
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Én hozzá járok.:) Mondjuk én még csak 17 hetes vok, szoktam menni a magánrendelőjébe is, az 5000 Ft-ba kerül alkalmanként. Egyébként nem tudom mennyibe kerül nála a szülés. Ha gondolod megtudom adni az asszisztensének a számát hátha tud segíteni neked.

De én nagyon szeretem a dokit, jófej, anyukám nála szült.:)

2008. jún. 14. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Szia!

Nekünk nincsenek jó tapasztalataink vele kapcsolatosan. A szülés amúgy 80ezer Forint. Ezt a hetedik hónapban közölte úgy, hogy még ekkor sem tudtam a feleségem nevét. A szüléssel kapcsolatosan semmilyen tájékoztatást nem kaptunk. Csak az összeget közölte, akkor váltottunk orvost, hála Istennek egy nagyon szuper másik szülész-nőgyógyászra!

Egyszer rosszul is lett a feleségem felvette a telefont, de utána kinyomta többször is majd kikapcsolta. Ezt követően már nem mentünk hozzá, az utolsó info amit tudott rólunk, hogy úton vagyunk a saját kórházába. Ennek ellenére utólag sem kérdezte és nem is keresett minket, hogy mi történt... Azért ez elég komoly... Már előtte vagy 50.000 Forintot otthagytunk nála.

Teljesen közönyös és abszolút nem közlékeny. Egyre többen váltanak tőle, ahogyan hallottam!!!

2010. júl. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!