Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ujjnyira nyitott külső méhszáj...

Ujjnyira nyitott külső méhszájjal a dokim csak fizikai kíméletet rendelt, de minden mást szabad.22 hetes vagyok, volt valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos, hogy dolgozhatok is (irodai, nyugis meló 4 órában), sétálhatok, nem kell feküdni. Én viszont nagyon félek mindentől, lehet hogy épp a sok izgulással ártok a babának, miközben hinnem kellene a dokinak, és óvatosan, vigyázva, de élném az életem. Ti mit tennétek? Vagy inkább: ti hogyan éltetek nyitott külső méhszájjal??

2013. ápr. 21. 14:16
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem zárt a méhszájam, mégis feküdnöm kellett (görcsölés miatt). görcsölsz, keményedsz is?
2013. ápr. 21. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem feküdnöm kellett felpolcolt lábakkal, és csak wc-re mehettem ki. (6. hónaptól kezdve) 39 hétre született meg a kisfiam, nem lett koraszülött:)
2013. ápr. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem görcsölök, jól érzem magam, csak emiatt idegeskedem, mert visszamennék dolgozni, ha tudnám biztosra, hogy nem veszélyes, de ugyanakkor tudom, hogy nagyon korai, hogy kinyíljon a méhszáj, és ez aggaszt. Igazából munka mellett is tudnék pihenni, sőt ott is le tudok pihenni, megérti a munkaadóm.
2013. ápr. 21. 14:59
 4/4 anonim ***** válasza:
Én 26hetesen voltam így és 39.héten szültem. Énse feküdtem. Dokim csak a cipekedéstől tiltott el.
2013. ápr. 21. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!