Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 14+4h kismama vagyok. Az...

14+4h kismama vagyok. Az lenne a gondom, hogy 1 hónap múlva megyek genetikai ultrahangra, de nem tudom, hogy ott kell e valamit fizetni érte, vagy nem?

Figyelt kérdés
2010. jún. 2. 10:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Én az ÁEK-ben voltam, beutalóval mentem, amit a nőgyógyásztól kaptam, és így ingyen volt.
2010. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha magán úton mész,igen,de ha pl. valamelyik kórházba utalt be a dokid-és TB alapon mész-akkor nem.
2010. jún. 2. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Magán orvoshoz járok, aki egy kis városba rendel, de viszont Pesten dolgozik egy kórházba( nem írom ki, hogy hol)és emellett egy magánrendelője is van a kórház mellett, én oda megyek most hozzá. Akkor gondolom fizetős, mert nem utalt be sehova.
2010. jún. 2. 10:34
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahogy mondod!Valószínű, hogy fizetős.
2010. jún. 2. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Első vagyok.Akkor fizetős lesz!De nyugodtan kiírhatod,hogy melyik khzban dolgozik,attól még nem ismernek Rá,vagy Rád.Ami érdekes,az én dokim kifejezetten másik dokihoz küldött genetikai UH-ra(fizetősre mentem,de mehettem volna abba a khzba is,ahol dolgozik,és szültem,a Szt.Istvánba)mondván,több szem többet lát.Én azért választottam egy genetikai UH-ra szakosodott centrumot,mert biztos voltam benne,hogy ott profik vannak.
2010. jún. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Bocsi,az utolsó vagyok:A 2. VÁLASZOLÓ VOLTAM,NEM AZ ELSŐ!!!!
2010. jún. 2. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!