Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normálisnak mondható ami...

Normálisnak mondható ami velem történik? 6+2 hetes vagyok, a baba még pár nappal fiatalabb, mert nem 14. napon volt a peteérés. A lentiek alapján, minden rendben van a babámmal?

Figyelt kérdés
Tehát. A mellem egyáltalán nem fáj, nem is feszül. Amikor kimaradt a mensim, nagyon fájt a mellem, úgy mint még azelőtt soha, onnan gondoltam, hogy érdemes tesztet csinálni. Ez fokozatosan megszűnt. A hasamban még benne van a mindjárt megjön érzés, ha picit jobban érzem, akkor el is múlik teljesen. A folyásom se olyan sok, de nem véres, nem barnás és nem rózsaszínes. Reggeli hányingerem nincsen, inkább napközben tör rám, tegnap először nagyon intenzíven. Ma semmi. Van aki azt mondta, hogy ha nincs reggel hányinger és nem fáj a mell, akkor baj van a babával. Első baba, nem tudok viszonyítani. Köszönöm a segítségeket!
2009. szept. 25. 17:08
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát az a valaki elég hüleséget mondott neked!

Teljesen normális, ami veled történik. van, akinrk hamar elmúlnak a tünetek vagy elő sem jönnek. Nekem számtalanszor volt olyan, hogy reggel vidáman indultam munkába, mert nem voltak rosszulléteim. aztán bent napközben rámtört a hányinger. A mellem is volt, hogy fájt, volt hogy nem. A mensis érzés sem volt állandó.

És mégis itt vagyunk mind a ketten, a pindurka a hasamban és én is! :)

Nagyon jól figyeld meg, hogy miket olvasgatsz és milyen tanácsokat fogadsz meg, mert a terhességed alatt rád fognak ragasztani annyi de annyi hülyeséget, hogy csak na.

Vigyázz magadra és ne idegeskedj feleslegesen!

Üdv!

37 hetes kismami

2009. szept. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Butaság amit mondtak neked. Én 10 hetes vagyok és minden rendben van a babával szerencsére. Nekem is változó mikor hogy érzem magam. Van amikor hányinger hányás van , de van olyan nap hogy szuper jól vagyok. A melleim se fájnak mindig igaz elég sokat nőttek. Ne aggódj minden rendben lesz.
2009. szept. 25. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Atyaisten, már ne is haragudj, de ilyen butaságot még nem hallottam! Az ismerősödnek nagyon nincs igaza! Nekem sem volt semmilyen tünetem az első 8-9 hétben, és most ott alszik a csodás, okos 14 hónapos kisfiam a másik szobában. Ne stresszelj, élvezd a terhességed, és ne hallgass a vészmadarakra, csak a dokidra! Szép babavárást kívánok!
2009. szept. 25. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm Lányok! Nagyon-nagyon rég vártunk erre a kisbabára, csoda hogy kopogtat hozzánk.
2009. szept. 25. 21:26
 5/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, akkor különösen ne stresszelj, hidd el, minden rendben lesz! Nagyon boldog babavárást!
2009. szept. 25. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne izgulj, nalam sem a 14. napon volt peteeres, hanem joval korabban, raadasul az en rosszulleteim sosem reggel tortek ram, hanem altalaban napkozben. A 7. hettol ereztem emelygest, de azt is inkabb 1-1 etel elfogyasztasa utan, reggel ehgyomorra sosem. A mellem eleinte egyaltalan nem fajt es most is csak estenkent erzekenyebb. Egyszoval aki neked ilyesmiket mondott, az vagy nagyon buta, vagy sosem volt terhes. Ne izgulj, es boldog babavarast!

26 hetes kismama

2009. szept. 26. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!