Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Angliaban /Bristol/ elo es...

Angliaban /Bristol/ elo es ott szult anyukaktol kerdeznek! Mit kell rakni a korhazi csomagba, ha van itt egyaltalan ilyen?

Figyelt kérdés
Mert mindenki azt mondja, ha minden rendben van akkor bemegyek, es par oran belul hazaengednek a babaval. Elso babam lesz, es nincs ismerosom aki itt szult volna.
2013. ápr. 23. 10:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Itt van egy link, adnak ötletet.

[link]

Tényleg hamar hazaengednak, én csak fél napot voltam bent. Hajnalban született a babám és délután már jöttünk haza. Ha véletlenül bent kell maradnod, akkor a párod úgyis tud bevinni még dolgokat. Nekem ami hiányzott az a bimbó kiszáradás elleni krém. Még azt vinnék.

2013. ápr. 23. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia,

Konkret tapasztalaton nincs, de adnek egy tanacsot: Lepj be a Facebook Bristol Ladybird nevu csoportjaba. Bristolban elo anyukak segitenek egymason, biztosra veszem, hogz nehany percen belul lesz valasz es uj ismerettseg is! :)

2013. ápr. 23. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
koszi szepen!
2013. ápr. 24. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!