Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Szent Imre kórházban foglalk...

A Szent Imre kórházban foglalkoznak gátvételemmel?

Figyelt kérdés
Pontosan hogy történik ez?
2009. szept. 25. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:
2009. szept. 25. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A gátvédelem annyit jelent, hogy szüléskor valaki (szülésznő) masszírozza és tágítja olajjal a gátat. Bár így lassabban megy a kitolás, de elkerülhető a metszés. A legtöbb orvos mellett ez lehetséges, de tudok olyat is, akinél csak metszéssel lehet szülni. Van már orvosod? szülésznőt szívesen ajánlok emilben, én eddig két gyereket szültem ott, és szuper volt.
2009. szept. 25. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ja, ez lemaradt (utolsó), itt megtalálsz mindent, a kismama klubon megismerhetsz személyesen szülésznőket is, és szerintem a felkészítő is nagyon jó, én az első baba előtt majdnem mindent végighallgattam...

[link]

2009. szept. 25. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat és hasznos linkeket!
2009. szept. 27. 08:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!