Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tegnap voltam 18hetes Uh-n....

Tegnap voltam 18hetes Uh-n. Azt hittem, hogy végre megmondják, hogy mi lesz, de az orvos azt mondta, hogy ők nem foglalkoznak ezzel. Nektek se nézték meg a 18. heti uh-n a baba nemét?

Figyelt kérdés
2010. márc. 27. 21:32
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi az, hogy nem foglalkoznak vele?????? Ugyan már!!! Akkor már tisztességesebb lett volna, ha azt mondja, hogy nem egyértelműen látja. Anno nekem egy tök idegen doki végezte a 18. heti UH-t és első kérdése az volt, hogy tudjuk már a nemét?? Majd mondtam, hogy nem, és máris odahúzta a készüléket! 1 másodperc volt az egész...Bár én is láttam a kis kukiját, így mondania sem kellett, mert egyértelmű volt!


Ez is csak pénzlehúzás a dokid részéről!!!!!!!!!

Hihetetlen!

2010. márc. 27. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Mi megkérdeztük, és rendes volt a doki, de nem sikerült neki megnézni, mert a fiam nem volt hajlandó úgy fordulni. Nem valami jó fejek:( De azért ne keseredj el!

ҝ

2010. márc. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Majd megpróbálok egy normálisabb dokihoz menni a 22hetes Uh-ra,az hátha mond valamit,mert az akinél voltam még azt se magyarázta meg,hogy mi micsodája a picimnek.Pár perc alatt végzett mindennel.
2010. márc. 27. 21:49
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekem egyből megmondták az Állami Egészségügyi Központban.

Az egész UH vizsgálat kb. 3 perc volt, de erre szakított időt a doki.

2010. márc. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Én is megkérdeztem és megmondták. Pont egy évvel ezelőtt a 12.heti uh-n egyértelműen kisfiút látott a doktorbácsi, és napra pontosan írta ki szülési dátumot. Pedig csak ő volt akkor kéznél az uh-n ( a másik orvos, aki lett volna, műtött), mégsem volt bunkó senkivel, mindenkinek válaszolt.
2010. márc. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Jó nagy köcsög volt! Akkor miért nem mondja azt, hogy most nem lehet látni, nem? Gondolom nem látta és azért mondta, hogy nem foglalkoznak vele meg így kitöltötte rajtad a mérgét vagy a rossz kedvét!
2010. márc. 27. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Tuti,hogy látta csak pont közeledett az ebédidő,és ezért végzett velem olyan gyorsan.Meg szerintem azért is volt ilyen szemét,mert nem adtam neki pénzt.
2010. márc. 27. 22:07
 8/13 anonim ***** válasza:
Jó nagy féreg lehetett! Ilyet még nem is hallottam! Nekünk mindig az volt az első kérdése a szonográfusnak, hogy "tudják a nemét"? Ez egyszerű szemétség, az ilyen egy jó nagy valagba rúgást érdemelne!!
2010. márc. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szia!Én hallottam olyan esetet, hogy egy doki lányt mondott és fiú lett belőle!A szülők bevásároltak lány cuccokból, de amikor megérkezett a baba dobhatták ki őket a dokit meg beperelték!Na az a doki többet nem mondott senkinek semmit!Lehet, hogy a te dokid is így járt:)
2010. márc. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Az én sógornőm is így járt.Hitegették hogy lány és közbe fiú lett.
2010. márc. 28. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!