Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt az első pár hónap...

Milyen volt az első pár hónap várandósan azoknak akik óvónők, vagy kis gyerekekkel foglalkoznak? Nehéz?

Figyelt kérdés
Csak mert ugye van hogy emelgetni kell a gyerekeket, meg a van hogy állandóan beteg valaki, amit azért néha elkapnak az óvónők...vagy nem volt gond?
2009. jún. 22. 14:00
 1/4 anonim ***** válasza:
szia! nekem szerencsém volt. féltem az elején mert én pont a télen voltam kora terhes. bennem volt a félsz, hogy összeszedek valamit a gyerekektől, de szerencsém volt. én rengeteg gyümölcsöt ettem. ami miatt nehéz volt még, hogy hánytam, étvágyam sem volt, és a magzatvédő vitamin se maradt meg bennem. szerintem és próbálj meg te is bízni abban, hogy az ember szervezete a gyerekek közt edződik meg a legjobban. ráadásul nálunk is volt influenza, skarlát...mindenféle betegség. próbálj sok gyümölcsöt enni, kerüld az emelgetést (tudom nehéz)és szedj magzatvédő vitamint. üdv. 38 +2 hetes kismami
2009. jún. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én bölcsiben dolgoztam.Októberben lettem kismama.November 1-el elmentem táppénzre.Nemakartam kockáztatni, de jól is tettem, mert veszélyeztetett kismama lettem.Nem emelhettem stb, így nem is lett volna más választásom.A saját gyermekem a legfontosabb, jó döntés volt.Kipihentem magam.Igaz így elvesztettem az állásomat is, de nem bánom, a lényeg hogy a kislányom még a pocimban van.

Na meg a betegségek miatt is kiírtak volna táppénzre.

39+1 hetes kismami

2009. jún. 22. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én óvónő vagyok.(2 éve) márciusban lettem terhes, májusban elvetéltem.:( Nem hiszem, hogy összefüggés volt a munkám és a vetélés között, de nem lehet kizárni, mivel nálunk skarlát és bárányhimlő is volt abban az időben( igaz nem az én csoportomban)


Majd újra terhes lettem júliusban és az orvosom azonnal kiírt tp-re. Egészséges kislányom született:):):)

Minden jót Nektek!

2009. jún. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!
2009. jún. 22. 18:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!