Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyi idő után éreztétek...

Mennyi idő után éreztétek először a hányingert (akinek volt) miután teherbe estetek? Mennyire volt intenzív az elején?

Figyelt kérdés
2009. szept. 25. 20:45
 1/9 anonim ***** válasza:
6-7 hetesen és annyira intenziven,hogy hánytam éjjel nappal addig amig meg nem mozdult.Szörnyű volt!!!
2009. szept. 25. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
nekem az első babával egyáltalán nem volt hányingerem, most pedig alig egy héttel a peteérésem után folyamatosan érzem. Nem tudom, ez lehet-e baba, vagy csak pl. a frontok, vagy valami más?
2009. szept. 25. 20:50
 3/9 anonim ***** válasza:

az elsővel én is nagyon hamar,pár hetesen.Nagyon rossz volt,állandóan hánytam.Egészen 6-7. honapig-

a másodikkal már nem volt annyira vészes,de vele is rosszul voltam sokáig..

2009. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én a 6. hétig jól voltam, utána reggeltől-estig hányingerem volt, émelyegtem. A 10. héttől pedig hánytam is, egészen a 18. hétig.
2009. szept. 25. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
ezek szerint ennyire korán még nem valószínű, hogy baba lenne. Köszönöm a válaszokat!
2009. szept. 25. 21:00
 6/9 anonim ***** válasza:
én az egy het beagyazodast hánytam végig. most jol vagyok, pozi teszt utan, de meglatjuk, hogy lesz majd a hatodik hettol
2009. szept. 25. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nincs kizárva a baba. Nem vagyunk egyformák, nekem a 3. héttől voltak rosszullétek. (hányinger, hányás, szédülés).
2009. szept. 26. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én most tarok 7. hétben. Néhány gyomor felkavarodáson túl igazán nincs semmi. (csak mellfájás). Akkor én még várhatom a rosszulléteket?
2009. szept. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

1 héttel mielőtt meg kellett vola jönnie rosszul voltam háromszor. A 4. héttől reggeli rosszullétek voltak csak(de az mindennap). Az 5. héttől napi 1 vagy 2 hányás (napszaktól függetlenül, de az első általában reggel) A másodikat bármi kiválthatta: egy lehajolás, autóban utazás, valakinek az izzadság szaga az utcán, vagy akár a parfümje, egy olyan étel látványa, amit amúgy nem szeretek, akármilyen szag, ami épp akkor nem tetszett. Alig bírtam megenni valamit. Általában csak kiflicsücsköt majszoltam, és örültem, hogy ha a reggeli- ebéd-vacsora közül valamelyik bent maradt. A 10. hét körül teljesen ki voltam merülve a sok hányástól, volt, hogy egy hányás után 2 órát is kellett pihenni, mire tudtam csinálni valamit. A 13. hétig sokat hánytam (fogytam is), utána már csak kb. heti 3 hányás volt, a múlt héten már csak kettőször látogatott hozzám a róka. Most 17. hetes vagyok, és remélem végleg abbamarad a rókahadjárat. (A kilókat, amiket az elején leadtam mostra sikerült visszanyerni)


(Felkelés előtt egy kis keksz segíthet (nekem nem segített). Ha érzed, hogy napközben émelyegsz, sokszor segít, ha rögtön lefekszel vízszintesbe. Ha sokat kocsikázol, akkor vegyél övterelőt mielőbb. Ugyan még nincs semmi pocid, de az öv nyomja a hasadat, és az is kiválthatja a hányingert.)


Jó babavárást,

17 hetes kismami

2009. szept. 27. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!