Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » L-Thyroxin szedőknél az...

L-Thyroxin szedőknél az elején nem okozott hányingert a gyógyszer? Elvileg nem írja a papír. Vagy csak vírus lehet?

Figyelt kérdés
27 hetes kismama vagyok
2011. ápr. 3. 22:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Én már pár éve szedem, nem a terhességkor kezdtem, de sose volt hányingerem tőle. Reggel minimum vízzel beveszem aztán egy órát nem eszek, nem iszok.

25h km

2011. ápr. 3. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is még terhesség előtt kezdtem szedni, soha nem okozott gondot.
2011. ápr. 5. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Akkor valószínű csak a vírus nem ürült ki.


Ha még olvassátok: reggel ha beveszem, akkor a tejes kávéval is várni kell egy órát, vagy csak szilárd kajával?


Köszi a segítséget!

2011. ápr. 5. 13:00
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem az orvosom azt mondta, hogy csak tényleg egy-két korty vízzel, ami szükséges. És ne is igyak, egyek egy órán keresztül. Hogy úgy képzeljem el, mint mikor lehúzom a WC-t, ha sokat iszok rá "lehúzom" az orvosságot is és nem tud rendesen felszívódni.

Azelőtt én is kávéztam mellette, de mióta betartom az egy órát tökéletesek az eredményeim.

Az ágyam mellett van az orvosság egy pohár vízzel és ha megébredek hajnalban beveszem, néha még alszok is utána egy órát, így nem éhezek reggelente.

2011. ápr. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azt felejtettem még el, hogy ha letelik az egy óra, utána szilárd kajával kell indítani, mindig kell egy fél kiflit vagy hasonlót enni a kávé, tea előtt.


Szép napokat :)

2011. ápr. 6. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Ajjaj. na én nem így csináltam.

Én is hajnalban veszem be, utána még alszok, de aztán a kávé jött... Ha pár falatot eszek, az elég? Én csak olyan 9-10 körül szoktam utána enni...

2011. ápr. 6. 12:47
 7/7 anonim ***** válasza:

Persze, biztosan elég a pár falat is.


:)

2011. ápr. 6. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!