Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8hetes kismamák hogy vagytok?...

8hetes kismamák hogy vagytok? Hogy birjátok a hányingert, a fáradtságot és a rosszulléteket? 8hetes kismama

Figyelt kérdés
2011. ápr. 22. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Igaz, én már 30 hetes vagyok, de nekem nem volt problémám az első trimeszterben! Nem feltétlen van mindenkinek hányingere, szédülés, stb...
2011. ápr. 22. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

szia.az első babámnál nekem sem volt semmi.Most viszont bepótolom rendesen.Egész nap hányingerem van,bármit eszem-iszom,már a lányom nyálas cumijának a látványától is ökölődöm.Reméljük nem tart soká.

Gondtalan babavárást és könnyű szülest kívánok neked,kedves első válaszoló!

2011. ápr. 22. 15:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Én 10 hetes kismama vagyok. Nekem is második gyermek. Nekem is teljesen más mint a fiamnál. Akkor alig ettem, most meg... ráadásul állandóan fáradt vagyok és ingerlékeny. Mondta is a férjem, hogy ez hosszú 9 hónap lesz:-) Neked is Boldog gyermek várást:-)
2011. ápr. 22. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az első és 15 hetes vagyok! Nagyon rosszul viselem még mindig állandó és állandó hányinger, kimerültség! Már unom egy picit! ::)
2011. ápr. 22. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia, én is 8 hetes vagyok, de szerencsére semmi rosszullét, csak krónikus álmosság gyötör. De attól is épp eléggé szenvedek, mert a 19 hósom nem hagy szundikálni...:)
2011. ápr. 24. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!