Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesgondozásra járhatok...

Terhesgondozásra járhatok magán orvoshoz? Vagy csak a körzetihez?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 23. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Én sose mentem el a körzetihez. A védőnők a papírt aláíratták vele, de magánhoz jártam máshoz, más városba.
2013. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát hogyne járhatnál, ahova csak akarsz:) mármint nincs semmihez kötve, ha pesti vagy, de Debrecenbe járnál, hajrá!
2013. ápr. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nálunk olyan nem is létezett, hogy körzeti. Volt egy doki a kórházban, akit meg lehetett keresni, de csak ha panaszom volt.

Egy nap felfáztam, 20 hetes voltam, nagyon fájt alul minden és jobbnak gondoltam ha megnéz egy doki. Akkor először és utoljára voltam nála, azt a megaláztatást amit kaptam nem felejtem el. Még a kórházat sem akarom látni többé. Így fogadtam egy dokit magamnak a város másik (jobb) kórházában.

2013. ápr. 23. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!