Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy lehet, hogy kisebb a...

Hogy lehet, hogy kisebb a terhességem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Március 2.-án volt utoljára mensim. Március 18-án voltunk együtt a férjemmel, azóta folyamatos betegségek meg utazás miatt nem, sajnos ez tuti:(

32-33 napos ciklusaim vannak, tehát a 18.-ai együttlétből stimmel is, hogy nagy esély volt a babára, mert az volt a 16. ciklusnapom, mert ilyen hosszúságú ciklusoknál kb. úgy van peteérés. Vagyis akkor is csak kb. a 17-18. napon, de a 16. nap belefér.

Most a dokim csak 6 hetesnek állapította meg a terhességet. (CRL: 4mm,GS: 13mm. szikhólyag 4mm.)

Ennyi napot túléltek volna a spermiumok odabent? Vagy ez rosszat is jelenthet? (elvileg ugye már a 8. hétben kéne lennem) Ez elég nagy eltérés, főleg úgy, hogy tuti nemvolt késöbbi együttlét.


2013. ápr. 23. 19:07
 1/6 anonim ***** válasza:

2 hét múlva kiderül nő-e a baba, ha igen, nincs semmi gondd!!!

Nekem menses előtt foganhatott, mert mindig 1-1,5 héttel kisebb a kelleténél!!!

2013. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekem is anno tuti volt az együttlét napja, mégis a 12.héten visszaírtak 2 teljes héttel. Nem értem azóta sem, hogy ez hogyan lehet, sok az a 2 hét, mégis utólag kiderült, hogy igazuk volt, mert túlvittem a lányom még így is 3 nappal, és éppen stimmelt a kor.
2013. ápr. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Méretekből még később változhat az időpont 1-2 hetet még lehet ilyenkor tévedni.
2013. ápr. 23. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem én, de akkor tényleg így túléltek ennyi napot a spermiumok? Ez nem semmi.
2013. ápr. 23. 19:25
 5/6 anonim ***** válasza:
szia én is biztosra tudom mikorvoltun k együtt a kislányom pedig 1 hétel kisebb ami sehogy nem jön ki max ugy ha tovább éltek bent a katonák!22+3 helyet 21+3 vagyok uh szerint
2013. ápr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Gratulálok Neked:) Én is furcsállom, erre csak azt tudom mondani, hogy ez a baba jönni akart...

Titkon reménykedem, hogy így nagyobb az esély a lányra, már van 2 fiam.

2013. ápr. 24. 08:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!