Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A babóm mozgását érzem 14...

A babóm mozgását érzem 14 hetesen? Második terhességem, de olyan hihetetlen. Csak ha ülök vagy fekszem akkor érzem.

Figyelt kérdés
2013. ápr. 22. 16:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, inkább bélmozgásokat érzed, én nekem a negyedik terhességem 50kg, voltam és csupán 16 hét+5 naposan érzetem legelősször a negyedik babát, pedig már óriás pocakom volt.
2013. ápr. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem első baba túlsúlyom is van és 14 hetesen éreztem először.Azóta is hetente.Nem lehet összetéveszteni semmivel pedig még nem éreztem ilyet,de a belemet már igen.Szóval őt érzed.Második babánál már ismerned kéne.
2013. ápr. 22. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
13 hetesen éreztem a másodikat, egyértelműen. Simán érezheted már te is.
2013. ápr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én az első babánkat várom, és a 16. hét óta érzem a mozgásait. Nem lehetetlen, hogy te a második babával már korábban érzed. Sosem lehet tudni. :)
2013. ápr. 22. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolut lehetseges. En elso babat varom es a 14. heten kezdtem erezni akkor amikor ultem en is. Most 17 hetes vagyok es mar nagyon egyertelmuek es szinte mindennaposak a mozgasok. Mondjuk eleg vekony vagyok, hasam reggel egy szal se :)
2013. ápr. 22. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Első babót 14 hetesen ereztem először. Most ketteskét már 12 hetesen erzem, és ez biztos nem bélmozgás, hanem kis rúgasok:-) :-) :-) szerintem is lehet, hogy őt érzed!:-)
2013. ápr. 23. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Én az első babát kb.18 hetesen éreztem,a másodikat 20 hetesen,a harmadikat pedig már 11 hetesen.Persze nekem sem hitte el senki,a kórházi uh-on nekem is azt mondták,hogy lehetetlen,csak bélmozgás,de rendszeres volt,és akkor már elég tapasztalt voltam a dologban.

A 14+2hetes 4d uh-on a nő mondta,hogy ő elhiszi,mivel látta,hogy mennyire mozgott odabent.Egyébként mind a három gyerek fiú.

2013. máj. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!