Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan állitsam le?

Hogyan állitsam le?

Figyelt kérdés
24 hetes terhes vagyok és van egy 3 éves kilányom is, az egyik barátnöm aki szokott hozzánk járni, amiota terhes vagyok az ota álandoan azt hajtogatja hogy fiu lesz, meg szegény lányomat piszkálja hogy, hogy van a kisöcsi meg ilyenek szegény lánypm azt sem tudja mi van mert azt szoktuk mondani neki hogy kisteso. Szerintetek hoagyan tudnám leállitani a csajt?
2013. ápr. 24. 06:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem mi a probléma.
2013. ápr. 24. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak annyi hogy állandóan ezzel jön hogy kisöcsi igy kisöcsi ugy engem ez idegesit a legjobban. Meg az hogy hiába mondom neki hogy nem tudjuk mi lesz akkor is ezt hajtja. Szegény lányom meg nem tudja miröl van szó, nem szeretném össze zavarni szegényt.
2013. ápr. 24. 06:53
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Elmondod a kislányodnak, hogy nem tudjatok meg, hogy mi lesz, lehet, hogy kisfiú. Ennyi. Nem értem mi a probléma. Vagy elmentek 4dre es kiderül, hogy fiú vagy lány.
2013. ápr. 24. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
67%
Vagy ahelyett, hogy itt irkálsz és panaszkodsz mond meg a barátnődnek, hogy legyen szíves ne zavarja össze a lányod, mert egyáltalán nem biztos, hogy kisfiú lesz a gyermek, ellenkező esetben kivágod, mint macskát sz@rni, szerintem ebből érteni fogja mi a helyzet. Én mindig is a kommunikáció híve voltam. de ha élőben nem megy küldj neki egy üzit fészbukon:)
2013. ápr. 24. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%

Mi van, csak nem féltékeny rád a barátnőd hogy fiad lesz?

Vagy féltékeny a lányodra, hogy kisöccse lesz?


Kivágnám, mint macskát. Na látod, ezért nem tartok barátnőt.

2013. ápr. 24. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell durvulni, meg nagy szavakat használni..."kivágom, mint"


Én nem értem, mi a probléma, mi ebben a "piszkálás". Van egy elképzelése, h mi lesz, szerinte fiú. Na és? Szerintetek meg biztos lány. A zöldséges szerint meg hegyesedik a pocakod, ő biztos benne, h fiú. Ilyenek mindig vannak, mert a terhesség egy látható állapot, ez ezzel jár. Lesznek, akik még akkor is állítani fogják a saját verziójukat, mikor már láttátok 4D-n a nemét, sőt lesz, aki még a születése után is rákérdez a talpig rózsaszínbe öltöztetett babánál, h "ugye fiú?"


különben meg jól írta az egyik hozzászóló valahol, h a kismamákhoz már nem érdemes szólni se. Le kell tojni őket és a babájukat is. Mert bármit mondasz vagy kérdezel, minden sértő.

2013. ápr. 24. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen barátnő lehet, ha nem szoktatok kommunikálni.. Egyszerűen beszéld meg vele, hogy nem szeretnéd, ha összezavarná a kislányod. Ennyi.
2013. ápr. 24. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!