Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan állítsam le? Már...

Hogyan állítsam le? Már nagyon idegesít néha.

Figyelt kérdés

Mióta kiderült, hogy terhes vagyok, a férjem azt hiszi, hogy porcelánból vagyok.


"Pihenj, ne csináld ezt, ne csináld azt, MEG NE EMELD!!!, mit csináljak reggelire?, mit kérsz vacsorára?, majd én este kiporszívózok, TEDD MÁR LE AZT A VÖDRÖT!!!" és még sorolhatnám...


Eleinte csak nevettem ezeken, de már tényleg idegesít néha. Mondtam már neki, hogy ez nem "betegség", meg hogy jól vagyok, de minden nap 3szor felhív, hogy "ugye nem vagy rosszul?" "nem vérzel?". Túl sokat bújta a netet szerintem...


Valami tipp, hogy helyre rakjam? Kiabálni nem akarok vele :)


12+1 hkm


2011. aug. 8. 10:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát, szerintem ugráltasd egy kicsit de minden miatt. Ahogy leül, kérj tőle valamit, ne hagyd pihenni egy percre sem. Biztosan nem fogja sokáig bírni. Ha kiakad:


Nade drágám, én mondtam neked, hogy nem beteg vagyok, csak terhes, te erősködtél...

2011. aug. 8. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
:)) Nem tudom, hogy ez beválna-e, alapból egy elég "pörgős" pasi...
2011. aug. 8. 10:55
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem aranyos! Gondolj azokra a nőkre, akiket akár még ver is a férje/párja, ők mennyire örülnének neki, hogy ha ilyen férjük lenne.

Csak félt téged és a babátokat, nincs ezzel semmi gond, hogy ha néha soknak érzed, akkor mond neki finoman, hogy ez már túlzás, de ennyi.

2011. aug. 8. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem miután bevitte a vacsorát a szobába, másfél perc múlva a sót is, aztán a borsot -cukrot, szalvétát, akármit- 1-1,5 perces eltérésekkel, biztos kifakadna. :D
2011. aug. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem ebből a szempontból szerencsésnek mondhatom magam.


Ő is mondja, hogy borzasztóan félt entem is és a picit is, meg hogy neki ez nem teher, szívesen kiszolgál.


A terhességem előtt is kaptam néha ágyba reggelit + voltak egyéb kis figyelmességek is, segített főzni, takarítani, de most MINDENT ő akar csinálni.

2011. aug. 8. 10:59
 6/13 anonim válasza:
100%

amit te akarsz megcsinálni, azt ne hagyd, hogy ő tegye meg.. ha meg mégis elveszi tőled, akkor meg vesd be magad :D


szerintem nincs ezzel gond..

2011. aug. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Jó, mert napközben ugya 9-17 óráig dolgozik, addig én csinálom, amit kell. De amikor hazajön... :D
2011. aug. 8. 11:10
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Szerintem nagyon kedves tőle,hogy próbál óvni és vigyáz rád... :)

Az én párom is hasonlóan viselkedik, én örülök neki,hogy 7 év után most a második babánkat várjuk és még mindig figyelmes.Ezzel nincs semmi baj.Hagyd,hogy segítsen,még ha egy kicsit idegesít is,próbálja ő is kivenni a részét a babavárásból.Most még tudom,nem érzed azt,hogy annyira szükség lenne rá, de majd a 30.hét után,mikor majd sokkal nehezebb lesz egyszerű dolgokat is megcsinálni,(pl: bekötni a cipőfűzőt, bemászni a fürdőkádba, :D ) akkor majd nagyon örülni fogsz neki,hogy segít ott,ahol tud. :)

Szerintem sokak irigykednek,akik ezt a kérdést olvassák :D


Gratulálok és nagyon boldog babavárást kívánok!

Üdv: egy 35 hetes kismama :)

2011. aug. 8. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Bár engem kényeztetett volna el így akár csak egyszer is a férjem! Szerintem szerencsés vagy, örülj, hogy így vigyáz rád. Nézd a jó oldalát: ő dolgozik, amíg nincs otthon, úgyis azt csinálsz, amit akarsz, ha meg hazaér, hadd kényeztessen!
2011. aug. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm, természetesen örülök a figyelmességének :) Csak ne vigye már túlzásba :D


Gratulálok 35 hetes kismami, Boldog Babavárást, és könnyű szülést :)

2011. aug. 8. 11:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!