Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen ad a fogorvos érzéste...

Terhesen ad a fogorvos érzéstelenítőt?

Figyelt kérdés
15 hetes kismama vagyok, éjszakánként iszonyatosan fáj az egyik rágófogam, ha már nagyon nem bírom akkor veszek be algopyrint, de tudom hogy nem szabad sűrűn.Ha elmegyek kihúzatni a fogamat, akkor ad érzéstelenítő injekciót a fogorvos, szabad terhesség alatt??Mert ha nem akkor biztos, hogy nem megyek el, anélkül ki nem bírnám!!!Várom válaszotokat!
2009. szept. 26. 11:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Kapsz érzéstelenitőt,csak olyat amiben nincs adrenalin,de mindenképp szólj a dokinak a a terhességről!

Nekem is húzták amikor terhes voltam,és nem volt gond!Ne izgulj!

2009. szept. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!


nekem szerencsére húzás nem volt, csak egy "sima" tömés. De megkérdezte, kérek - e érzéstelenítőt? Kértem :)

2009. szept. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Helyi érzéstelenítőt adhat! Tonogen-eset tilos! Lidocain megengedett. Hanyadik trimeszterben vagy?

Első! Neked mikor húztak fogat, hány hetesen? Remélem én megúszom :S

Boldog Babavárást! :)

2009. szept. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én is kaptam anno gyökérkezelés miatt. Feltétlen említsd meg a dokinak a picit.
2009. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszike mindenkinek a gyors válaszokat, így már elmerek menni, mert kibírhatatlan sokszor annyira fáj:(
2009. szept. 26. 13:59
 6/8 anonim ***** válasza:

Természetesen kapsz érzéstelenítőt, de mindenképpen szólj előre az orvosnak,h. babát vársz!

Én kétszer voltam szájsebészeten terhesség alatt és semmi gond nem lett belőle.

2009. szept. 26. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogy ad. Szinte biztos, hogy lidocaint. Csak szólj neki, hogy babát vársz. Ne aggódj, inkább legyél túl rajta, mert a fogfájás nem egy esetben rosszabb, mint a szülés. :)
2009. szept. 26. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Uccsónak igaza van!inkább szülök ötször,mint egyszer fogat huzzanak.én multhét szerdán voltam huzatni,szájsebészet lett a vége.a mái napig nem fáj,görcsölget a helye,de kaptam érzéstelenitőt.35 hetesek vagyunk.amugy adoki nem tudom miért,azt mondta,hogy szülés után nem vállalnak huzást! (????)
2009. szept. 26. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!