Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi van olyankor ha ez a...

Mi van olyankor ha ez a streptococcus baci jelen van és nem tud róla a kismama? Lehet valami baja a babának? Egyáltalán hogy és mikor néznek ilyet? Vagy ezt egy egyszerű rákszűrésnél is ki tudják mutatni? És hogyan terjed ez a baci?

Figyelt kérdés
Bocsi megnéztem a googlben,de nem írja hogy hogyan szűrik ezt a fajta betegséget.
2009. szept. 26. 12:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyszerű. 36hetesen vesznek tőled kenetet! Legalább is nálunk,ebben amegyében. lehet nálatok előbb vagy később.
2009. szept. 26. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!!!
2009. szept. 26. 20:30
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha meg valamiért mégsem vesznek ne adj Isten korábban szülsz vagy bármi akkor meg szülés alatt 2 vagy 3 óránként kapsz injekciót ami megakadályozza, hogy a baba megkapja. Én így jártam. Vagyis időben szültem de a dokim még nem vette le. Hmmm...
2009. szept. 27. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!