Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet h terhes (leszek)...

Lehet h terhes (leszek) cigizek, és tegnap ittam is (na persze nem vagyok iszákos csak épp utolso osztálybuli volt .3 nappal ezelöt megvolt a mensim és a vőlegényem belémélvezett?

Figyelt kérdés
Tehát 3 nappal ezelött megvolt a mensim demár kicsi volt és barnás is. Ugytudom ilyenkor szinte LEHETETLEN teherbe esni.De ha mégis(Mi örülnénk) akkor ettől lehet baja a babának? 3 napja történt ez...és tegnap ittam,meg cigiztem.Tudom még nincs is ott de azért aggódom már előre hogy ha még is akkor ez baj-e.De fogalmam sincs hogy most vajon ha van akkor milessz...Még nem dolgoztam gyest se fogok kapni ugytudom...:( 2 évig voltma gyakorlaton( ruházati eladó leszek) Májusba végzek....Én mindig is nagyona akartam babát ,családot a vőlegényem is ilyen családcentrikus de azért most tartok ettől h mivan Ha mégis...

2013. ápr. 25. 11:04
 1/9 anonim ***** válasza:
osztálybuli?:O hány éves vagy te?:O
2013. ápr. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
gyes alanyi jogon jár, plusz a családi és az egyszeri anyasági segély, ezt mindenféleképpen kapnád, ehhez nem kell munkaviszony, ettől több mint valószínű a babának semmi baja nem lesz, ha terhes lennél, de ez se valószínű.
2013. ápr. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
57%

Szakközépbe simán járhat az ember 20-21 éves koráig.


Kérdező: én úgy tudom, hogy ha ilyen korán valami bajt csinálsz, akkor elvetélsz. De olvass utána.

Egyébként is nagyon ajánlom, hogy ha babát terveztek, akkor már jó előre kezdj el tájékozódni, az interneten annyi infó van, hogy jóó sokáig tart, mire az ember kiokosítja magát. Viszont érdemes, mert sokszor hasznosabb sok ember tapasztalatát meghallgatni, mint a néhány ismerősét.

Gyest egyébként kapsz így is, gyedet nem kapsz, ha nem dolgoztál. De ezeknek a dolgoknak is nézz utána.

2013. ápr. 25. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
ettöl nem leszel terhes, mi 6 évug igy védekeztünk mikor már untuk a gumit,akkor nem kellett védekeznünk 6 évig bevált
2013. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%
Tehát itt most azt hiszik az emberek, hogy néhány szál cigitől és alkoholtól aktus előtt már rögtön vetélni fogsz? Nem fogsz. Van, aki végig csinálja a terhessége alatt és mégis megszül. A másik, hogy abban is biztos vagyok, hogy ha az utolsó válaszadónak a kamasz lánya lennél, akkor talán mégsem támogatná a gumi nélküli szexet, mert igenis teherbe lehet esni mensi alatt és után is, még ha kevés is az esély. Az én kisbabám a mensim utolsó napján fogant, most leszünk 11 hetesek. Ennyit az esélyekről.
2013. ápr. 25. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
22-éves vagyok!! És köszönöm a normális válaszokat:) utoló neked valóban semmi gondod nem volt?De nekem már alig volt a végén csak barnás akkor se lehet semmi?
2013. ápr. 25. 11:35
 7/9 A kérdező kommentje:
Utoló nekem is az utolso 3 napba törént már mikor barnázás volt szinta kis rózsaszinnel.
2013. ápr. 25. 11:42
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

az aktus után 3 nappal a baba még be sem ágyazódott, így még nincs összekapcsolódva a vérkeringésetek.

Így nem is tudsz neki ártani.

2013. ápr. 25. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én január 3.-án teszteltem pozitívat, mert akkor késett a mensim 1 napja. Nem számítottam a babára, végigpiáltam, végigcigiztem a szilvesztert (barna szofi 2 dobozzal). (Persze a cigit letettem utána)

Ma már egészséges másfél éves nagyfiú aki a kiírt napon született 3700 g-al :)

2013. ápr. 25. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!