Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2013. augusztusában szülő...

Mareszjoe kérdése:

2013. augusztusában szülő kismamák, hogy vagytok?

Figyelt kérdés
Mikorra várjátok a picurt? Fiú lesz vagy leány? Hogy viselitek a terhességet? Mennyit szedtetek fel?

2013. ápr. 25. 12:59
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:

Jaj ne haragudj, hogy ide írok, én július közepére várom a kicsimet, de sztem július vége lesz. Annyira szeretem az ilyen kérdéseket azért válaszolok ha nem baj :D


Kislány lesz, első baba Jól vagyok, állandóan ennék, meg ennék, meg ennék, műzli FAGYI stb! :D

Plusz 12 kg-nál járok de senki sem tudja hova ment :D

2013. ápr. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:

Aug. végére várom, és jelenleg elég jól viselem.

Nem tudom, mennyit szedtem fel, kb. 6-7 kilót.

Harmadik baba, a neme születéskor kiderül! :)

2013. ápr. 25. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
Augusztus második felére vagyok kiírva, és kisfiunk lesz. Most épp jól viselem, bár itthon vagyok már egy ideje, és nem mindig könnyű. Eddig még nem igazán szedtem fel, volt egy kis fogyásom korábban, csak az jött vissza (természetesen nem koplaltam, és most sem koplalok, gondolom adottság, meg némi idegeskedés :-))
2013. ápr. 25. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Én augusztus 10.re várom. A nemét még nem tudjuk,a szombati 4Dben bízunk, hogy ott kiderül :)

Jól viselem a terhességet, bár az elején sajnos voltak problémák.

Eddig úgy 1,5 kilónál tartok, de az is ingadozik. Hol rajtam van, hol nincs :D

Na és nálad mi a helyzet kérdező? :)

25 hkm

2013. ápr. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
Sziasztok! én aug.21-re várom a fiunkat, most ez az időszak a legjobb! ficereg,mocorog,rugdal a bébi! most még fitt vagyok,még nem okoz gondot a poci,és örömmel tölt el a neki való vásárlás! :) még én se szedtem fel,az elején,amikor táppénzre mentem hirtelen leugrott rólam 4 kg,azt próbálom visszatornázni,de még így is 1kg minuszba vagyok! Az időváltozás nem visel meg titeket,vagy ez a hirtelen jött meleg? nekem néha fáj a fejem emiatt..
2013. ápr. 25. 14:16
 6/31 anonim ***** válasza:

4es vagyok :)

de megvisel kicsit, a fejem nem fáj, de a babám tök lusta.. és ezzel megijeszt..

2013. ápr. 25. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Ezek szerint én vagyok itt most a legnyomibb! :) Elkezdett fájni a hátam, nem kicsit. A levegőt már vagy 2 hete nehezen veszem, pláne evés után, pedig keveset eszek egyszerre. A lábam is dagad már, és még dolgozom május végéig. Augusztus 5-re vagyok kiírva, mi lesz velem addig!? De a babával minden rendben szerencsére, én meg kibírom! Kisfiú lesz:)Kb 5kb+ van rajtam. Ja! és holnap megyek a vércukorvizsgálatra.

Boldog babavárást mindenkinek! 25+4 hkm

2013. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Én ugyan július 29.-re vagyok kiírva, de lehet, hogy átcsúszik augusztusra, ki tudja...

Első szülésem lesz, kislány, és ebben a melegben egyre nehezebb.

Egy 10-est szedtem fel kereken.

2013. ápr. 25. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:
Nem tudom,de mintha idén augusztusba csak kisfiuk születnének! :-D eddig akit kérdeztem mind azt mondta,hogy fiúcska lesz náluk! Nem lepődnék meg,ha a 4Dsen azt mondanák neked,hogy kisfiú! :-D
2013. ápr. 25. 14:37
 10/31 anonim ***** válasza:

ismét 4es vagyok :)

én sem lepődnék meg, mert én kisfiúnak érzem.. :D

viszont eddig 2x azt álmodtam, hogy lány.. na akkor most találjam ki, mi? :D

2013. ápr. 25. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!