Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Zsibbadnak az ujjaim/kezeim...

Zsibbadnak az ujjaim/kezeim kb egy hete egy par orat naponta. EKG-m jo lett, orvos nem sokat mondott erre. Olvastam, hogy lehet terhessegtol, de inkabb a vege fele. De most? Meg csak 8 hetes vagyok.

Figyelt kérdés
Lehet attol, hogy a ket eves fiam is cipelem meg, meg tulsulyom is van, es a terhesseg is van? Aggodom.
2013. ápr. 25. 18:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Igen inkább a végétől szokott lenni.Nekem a 35.hét körül kezdődött csak.Szerintem lehet, hogy összefüggésben van a cipekedéssel,próbáld meg kicsit jobban kímélni magad!Boldog babavárást!
2013. ápr. 25. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van valami kéz betegség, ami miatt zsibbadnak a kezen az ujjak, keress rá a neten!!!
2013. ápr. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát ez nem túl biztató ilyen korán :( Ha jól írom, Carpalis alagút-szindrómának hívják. Nekem is volt ilyen, de csak a vége felé, akkor normálisnak mondják az ödéma miatt. A túlsúly és a cipekedés is biztos közrejátszik. Egy barátnőmnek is korán kezdődött, és sajnos szülés után is megmaradt - valami gyulladásos göb kerekedett belőle, amit kiműtöttek, mert már fogni sem tudott. Előtte ő sokáig valami felcsatolható gipsz-szerűséget viselt, hogy ne rosszabbodjon a megerőltetéstől. Műtét után pedig véglegesen a manuálterápia/gyógytorna használt neki - esetleg érdemes lenne ennek utánajárnod akár megelőzésképp. - Ha tényleg ez a bajod.
2013. ápr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, hat nem mondanam, hogy most megnyugodtam, most meg jobban rettegek. :,(
2013. ápr. 25. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!