Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 15+2hetes vagyok és reggelente...

15+2hetes vagyok és reggelente/délelőtt menstruáció szerű fájdalom normális? Délutánra elmúlik, de a derekamat néha úgy érzem, hogy leszakad.

Figyelt kérdés
Több napja pedig zselé szerű folyás..kicsit aggódok.
2013. ápr. 19. 11:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én dokim szerint bármilyen menstruációs jellegű fájdalom (normál keretek között, mármint az erőssége) az normális.

Szerinte három esetben kell gyorsan cselekedni egész terhesség alatt:

-erős vérzés

-erős görcs (ha mozdulni nem bírsz, és felegyenesedni sem)

-csillapíthatatlan 38 feletti láz


Minden más esetben ráérünk a következő kontrollon megbeszélni.


Folyásról biztosan tudom, hogy bármilyen jellegű folyás lehetséges a terhesség alatt, és gyakran erősebb, mint előtte volt, normális. Akár szülésig is így maradhat.

Ha bűzös, vagy sárgás színű, és/vagy viszketés társul hozzá, akkor fertőzés gyanítható, egyébként csak sima bővebb folyás.


Szép várandósságot!

3 gyerekes anyuka

2013. ápr. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ennek nagyon örülök, és köszönöm szépen a válaszodat!! Sokat segített!!

Gratulálok a gyerekekhez!! :)

2013. ápr. 19. 11:51
 3/3 anonim ***** válasza:

Szedj magneziumot, ha meg nem szedsz.

Az egyik doki nekem azt mobdta, hogy tipikus, hogy reggelre gorcs van. Az az oka, hogy a meleg gorcsot indukal, ejjel pedig bemelegszunk a takaro alatt. Mi a parommal mindig szorosan ossze is bujunk. De igazabol meg kene elozni a gorcsolgetest. Vekonyabb takaro, vekonyabb ruha, kevesebb bujas segithet +a magnezium szedese. A magnezium nem akutt gorcsoldo, hosszu tavon szedve fejti ki hatasat. Boldog babavarast!

2013. ápr. 19. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!