Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki tudja, hogy kell hasznalni...

Noisy23 kérdése:

Ki tudja, hogy kell hasznalni a netes terhessegi kalkulatorokat?

Figyelt kérdés
Egy csomot megneztem es amit be kell irnom az az utolso mensi 1. napja (nekem jan.31.) es a ciklus hossza (napok szama). na itt most nem tudom,h hogy ertik. a legtobbnel 28-ig szamol de masiknal meg 40-ig is. En a ciklus hosszat ugy ertelmeztem,h hany napig tartott a menzesz(7),de ha ok is igy ertik,akk miert irnak 28 meg 40 napot...?ha meg ugy ertik,h hany nap telt el az utolso es az az elotti mensi kozott-mert legtobbszor az 28 nap,akinek rendszertelen a ciklusa,annak hosszabb(mint nekem)-akkor miert nem azt irjak...?
2013. ápr. 26. 15:05
 1/5 anonim ***** válasza:

na most nem bizti, hogy értem a gondot:)


használd ezt:

[link]


ciklus hossza a menses első napjától a köv. mensesig tart, igen, ez ált. 28 nap, mint nekem is, akinek rendszertelen, csak kb. tud ezekkel számolni, akkor érdemes az utolsóval kalkulálni pl.

ebben, amit linkeltem, azt írsz be, amit akarsz:)

2013. ápr. 26. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
a ciklus hossza nem azt jelenti, h hány napig tart amenzesz, hanem azt, h hány naponta jön meg. a menzesz első napjától a következő menzesz első napjáig eltelt napok száma
2013. ápr. 26. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
koszi,akkor mostmar biztosabb vagyok:)
2013. ápr. 26. 15:14
 4/5 anonim ***** válasza:
ezek alapján amúgy 12 hetes vagy:) az utsó menses+40 napos ciklus
2013. ápr. 26. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
de ha rendszertelen a ciklusod, az egyben azt is jelenti, h még kevésbé lehet pontosan megmondani a szülés várható időpontját
2013. ápr. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!