Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik, hogy még mindig van...

Létezik, hogy még mindig van terhességi hormon a véremben?

Figyelt kérdés
4 honapja volt egy vetélésem 19 hetesen, most még mindig magasabb a hcg szintem , mint kellene. Én ezt nem hiszem el , hogy még mindig nem ürült ki.Felhivtam az orvost és azt mondta valoszinűleg még mindig abbol a terhesség miatt van.
2013. ápr. 26. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ha az orvos azt mondta......
2013. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

először is nagyon sajnálom ami történt, velem is megesett és nekem hamar kiürült a hcg a szervezetemből...3 hónap után valós pozit teszteltem...

én nem hiszem hogy a régi terhesség miatt lenne a szervezetedben hcg...lehetsz újra babás ??? mert szerintem az vagy...

2013. ápr. 26. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem biztosan nem vagyok, nem voltunk eggyütt a két honapja, meg minden honapban megjött a menses , most mult el az utolso , 10 napig tartott.
2013. ápr. 26. 17:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem szabadna mar magasnak lennie... Szerintem menj el a dokihoz, nezzen meg, hogy nem ujabb terhessegrol van-e szo. Ha nem, akkor varj meg 2-3 hetet, es ha tovabbra is magas, akkor kivizsgalas - magas hcg-t egyes betegsegek is okozhatnak. En legalabbis ezt tennem.
2013. ápr. 26. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!