Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen nemű gyermeket szeretnél?

Milyen nemű gyermeket szeretnél?

Figyelt kérdés
Természetesen az egészség a legfontosabb ,ez most csak kíváncsiság:-)
2013. ápr. 26. 18:36
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
régebben elsőnek kisfiút, másodiknak lányt szerettem volna, ahogy nálunk volt. de mivel nagyon későn sikerült teherbe esni és lehet, h tesóra már nem is lesz idő, most már mindegy volt, csak gyerek legyen és egészséges :). kisfiú amúgy, úgyhogy ha 10 évvel fitalalabb lennék, akár teljesülhetne is a kívánságom
2013. ápr. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:

Mindegy!

Tudom, hogy mindenki azzal jön, hogy csak egészséges legyen, sokáig közhelyesnek is tartottam. Volt, hogy lányt akartam, aztán sokáig fiút, de most már eljutottam odáig, hogy tényleg mindegy. Mind a kettőt el tudnám képzelni :-)

2013. ápr. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Van egy fiam...most jó lenne, ha lány lenne a pocimban :-)
2013. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Én mindig fiút szerettem volna,mert nekik "könnyebb" az élet mint nekünk,aztán amikor megtudtam hogy jön a baba akkor titokban lányra vágytam,de eddig úgy néz ki fiúcska,és nem bánom már most imádom!! 35hkm
2013. ápr. 26. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
Amikor még kamasz voltam,akkor egy kislányt először,és utána egy kisfiút.Aztán,amikor a 38.héten mentem CTG-re és se szó-se beszéd elrohantak császározni akkor egészséges gyereket akartam.Semmi mást.Szerencsére,egészséges lett,egy tündéri 4 éves kislány,és 3 hetes mellettem a húga.Hogy ő végül kislány lett?Egy percig bántam?NEM!Mert csak azt akartam,hogy minden rendben legyen.
2013. ápr. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Fiút is lányt is, de inkább lányt.
2013. ápr. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
kislányt szerettem volna mindig...lett kislányom,a másodiknál méginkább kislányt és lett még egy kislányom:)
2013. ápr. 26. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Elsőnek mindegy volt, csak a kíváncsiság volt bennem, hogy vajon melyik lesz. Már a 12. héttől mindig fiút mondtak, onnantól annak örültem. Másodikkal még csak próbálkozunk, de most is becsszó mindegy. Jó lenne lány, mert az "újdonság" és több a lánynevünk és jó lenne fiú, mert az már nagyon bevált és minden felszerelés adott. Én igazából örülök is, hogy nem én döntöm el :)
2013. ápr. 26. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Elsonek fiut szerettunk volna, de kislany lett. En mindig akartam, hogy legyen egy batyam, de ugye az lehetetlen lett volna. Azt hiszem ezert akartam elsore fiut, hogy az majd mindig megvedi a kistesot, aki egy lany. Persze ugy voltam vele, hogy mindegy milyen sorrendben vegul is, de legyen egy-egy. Apanak is es anyanak is legyen jo:D

Most uton van a 2., meg nem tudjuk a nemet, elegge elejen vagyok meg. Most ugy erzem, hogy mindegy, mind a kettovel jol jarunk. Ha lany lesz, nagyobb valoszinuseggel jobban ellesz a noverevel, mellesleg jo darabig megvan a ruhatara, s mar tudjuk, hogy mukodik egy lany nagyjabol:D ha fiu lesz, teljesul az almunk, kiprobalunk valami ujat, en meg vasarolhatok megint babacuccokat, ami olyan jo dolog:D

2013. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Mivel már van egy fiam így kislányt, de a legfontosabb hogy egézséges legyen.
2013. ápr. 26. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!