Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! A ti pocakotok is...

Kismamák! A ti pocakotok is van hogy egyik nap kissebb sokkal mint a többin?

Figyelt kérdés
21 hetes vagyok de ma nagyon kicsinylem a pocim! Ja és szinte teljesen betudom húzni! Nektek volt màr ilyen v. ehez hasonló tapasztalatotok?
2013. ápr. 27. 16:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Az előző terhességemnél figyeltem ezt meg, még fel is tettem valami hasonló kérdést. Igen, normális.

De szerintem ne húzogasd a hasadat. :)

2013. ápr. 27. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Igen természetes. Met ez attól függ, hogy hogy fordul a baba. Nekem meg olyan is szokott lenni, hogy az egyik oldalam tök lapos és a másik meg totál ki van dudorodva és szép kerek. Olyankor szokott átmenni a másik oldalamra. :)
2013. ápr. 27. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Azt hittem csak nekem van ilyen. Köszi hogy kiírtad.


Reggel mindig lapos, délutánra meg mint a dinnye.

2013. ápr. 27. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is nagyon terhesnek érzem és látom magam délutánra. :-) Nekem is van olyan hogy a hasam egyik oldala csúcsos, olyan amorf. 23 h
2013. ápr. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!