Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 2. Terhessegnel 12hetesen...

2. Terhessegnel 12hetesen nektek is nagy pocakotok volt/van?

Figyelt kérdés
Nekem az 1.-vel is hamar latszott es Nagy volt, nade most!
2013. ápr. 25. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Az elsővel 18 hetesen kezdett látszódni, a másodiknál 10 hetesen egy szűkebb szabású pólóban már ki lehetett szúrni.
2013. ápr. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ma toltottem a 14. hetet. Látványosan nagy a pocakom, le se lehetne tagadni, pedig nem vagyok egy sovány alkat sem. Az elsonél talán a 26. hét korul volt ilyen hasam. Ma már kismama nadrágot vettem fel a munkába.
2013. ápr. 25. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nekem most 3.baba akit várok hát döbbenetes mekkora a hasam... most 13 hetes vagyok de akkora a hasam mintha 20 lenne...első 2 gyerekkel úgy volt hogy az elsővel vagy 20 hetesen kezdett el látszani a másodiknál úgy 16 hetesen..

na de most...döbbenetes, már 8 hetesen semmi se ment össze a hasamon nadrág.

2013. ápr. 25. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Igen, elsőnél még szinte nem is látszott semmi ilyenkor, de másodiknál már látványos volt a pocakom. Most 26 hetes vagyok és már akkora, mintha a harmadik trimeszter vége felé járnék...:)
2013. ápr. 25. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 szter77 válasza:
Nekem első baba és mégis már 10 hetesen kezdett látszani, most 12 hetesen meg már takargatni se tudnám (nem mintha akarnám), akkorát nőtt a pocakom. 2. terhességnél meg állítólag jóval hamarább kezd látszani, nőni a pocak, mert akkor már a szövetek lazábbak, gyorsabban felveszik a kismama formát. 12h km
2013. ápr. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!