Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet Bébi? Tegnap kellett...

Lehet Bébi? Tegnap kellett volna megjönnie, ovu teszt alapján is voltunk együtt, még semmi, esténként alhasban mintha lufi lenne.

Figyelt kérdés
Enyhe hányinger reggel, este, időnként napközben. Puncsfagyit ettem, amit nem szeretek egyébként, utoljára akkor kívántam, amikor a kislányommal volta terhes. Szerintetek reménykedhetek, vagy csak szimplán késik?
2013. ápr. 27. 17:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Csinálj tesztet. Szerintem jók az esélyeid babára, ha egyébként nem szokott késni.
2013. ápr. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
én is ovutesztet használtam, volt 4 napig beágyazódási vérzésem, és mikor annak vége lett, onnantól kezdve úgy puffadtam, mint a csuda. én a beágyazódási vérzés vége után 1 v 2 nappal csináltam halvány, de pozitív tesztet. most 7 hetes vagyok:) szóval bármi lehet. sztem csinálj tesztet
2013. ápr. 28. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!